kadr z klipu do „Bankruta” Josefa Bratana

Biznes musi się kręcić. Josef Bratan prezentuje koszulki nawiązujące do streamów


10 lipca 2022

Podziel się newsem:

Josef Bratan zdaje się nic sobie nie robić z oskarżeń pod swoim adresem. Raper wypuścił limitowaną linię koszulek nawiązującą do jego streamów. Sprawdź!

Josef Bratan w ogniu krytyki

Josef Bratan stał się w ostatnich dniach jedną z najszerzej komentowanych postaci w polskim rapie. Wszystko za sprawą oglądanych przez tysiące użytkowników instagramowych livestreamów, na których członek ekipy GM2L występuje z tańczącymi, skąpo ubranymi paniami. Raper próbował także wejść na wesele przypadkowej pary, jednak został stamtąd bardzo szybko wyrzucony. Szybko na szum medialny zareagowały byłe partnerki Josefa Bratana. Aleksandra Zychowicz, która podaje się za matkę dziecka rapera, zasugerowała, że nie płaci on alimentów na ich córkę. Do dyskusji włączyła się także modelka o instagramowym pseudonimie princess___bambi, która grozi, że gdy skończy z Josefem, zajmie się jego bratem Albertem. Zdaje się jednak, że raper nie przejął się negatywnymi komentarzami. Na sprzedaż w sklepie internetowym GM2L trafiło 100 sztuk koszulek ze zdjęciami ze streamów Bratana.

Wzór koszulek nawiązujących do streamów

Biznes musi się kręcić. Josef Bratan prezentuje koszulki nawiązujące do streamów

Odpowiedź piosenką

Prawdopodobnie jedyną odpowiedzią, jakiej możemy spodziewać się ze strony Josefa Bratana w tej sprawie, jest utwór, jaki wypuścił 8 lipca. Tytuł Bankrut od początku sugerował, że wreszcie usłyszymy komentarz rapera w sprawie oskarżeń o niepłacenie alimentów i ogólną niewypłacalność. Niestety oprócz tytułu piosenka w żaden sposób nie odnosi się do zarzutów byłych partnerek rapera. Po raz kolejny członek założonego przez Malika Montanę GM2L chwali się za to pieniędzmi, modelkami i przestępczą działalnością. Nie pozostaje więc nic innego niż czekać na rozwój sytuacji, który może nastąpić wraz z udostępnieniem dowodów przez oskarżające rapera kobiety.

Josef Bratan – Bankrut 

Josef Bratan zdaje się nic sobie nie robić z oskarżeń pod swoim adresem. Raper wypuścił limitowaną linię koszulek nawiązującą do jego streamów. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →