materiały promocyjne, fot. Marek Skorupski, źródło: Instagram Josefa

Josef Bratan wraz z Alberto rozlicza się z prześmiewczymi komentarzami w nowym singlu


09 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Josef Bratan pokazuje, że ma do siebie dystans. Raper wraz z Alberto opublikował singiel Złomek, nawiązujący do przytyków krytykujących jego zęby.

Josef Bratan i Alberto śmieją się z hejterów

Dziś w o północy w streamingach zadebiutował Złomek, najnowszy utwór Josefa Bratana i Alberto. Za produkcję singla odpowiadają Swizzy i Syru, natomiast mix i mastering wykonał Sir Mich.

Zobacz: Biznes musi się kręcić. Josef Bratan prezentuje koszulki nawiązujące do streamów

Reprezentanci GM2L przygotowali też teledysk wraz z Mzq_media. Wideo ukazało się na kanale miejskajungla.team, który od jakiegoś czasu rozwijają bracia powiązani z Malikiem Montaną. Piosenka jest oczywistym nawiązaniem do prześmiewczych komentarzy skierowanych w Bratana i stan jego uzębienia. W opisie singla raperzy nawiązali m.in. do walki rapera z Maciasem z White Widow.

Tego tytułu to chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć ale jeżeli jednak ktoś jest nie w temacie, to przewinę pokrótce… pokazujemy w tym singlu jak można przeistoczyć żart prześmiewczy widzów w piosenkę która wyjaśnia wszystkich podobnie jak nokaut w ostatniej walce Josefa Bratana na High League z Maciasem gdzie to właśnie ten pierwszy miał być zezłomowany przez drugiego a ostatecznie Josefowi Bratanowi wystarczyło niespełna 45sek. aby jednym celnym ciosem sprowadzić rywala na deski i wygrać przez K.O morał jest taki że lepiej mniej mówić a więcej robić i podchodzić do życia z wielkim dystansem bo to zaowocuje najmocniej

– czytamy w opisie (pisownia oryginalna).

Josef Bratan x Alberto – Złomek

Obecnie na kanale miejskajungla.team znajdziemy tylko cztery filmy, z czego tylko połowa z nich to teledyski. Pierwszy z nich, Szkoła, został opublikowany pod koniec listopada. Własny kanał nie oznacza jednak końca współpracy braci z GM2L. Zarówno wspomniany utwór, jak i dzisiejsza premiera, trafiły na rynek w ramach współpracy Miejskiej Jungli z Get Money Live Life.

Josef Bratan x Alberto – Szkoła

Josef Bratan pokazuje, że ma do siebie dystans. Raper wraz z Alberto opublikował singiel Złomek, nawiązujący do przytyków krytykujących jego zęby. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →