kadr z klipu do utworu „Bez Twarzy" Gverilli

Gverilla prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Gverilla odsłania karty. Po Łzach przyszedł czas na drugi singiel z jego najnowszej płyty, zatytułowany Dwie Twarze. Sprawdź szczegóły.

Gverilla zaprosił… sam siebie na gościnkę

Po Łzach przyszedł czas na drugi singiel zwiastujący nadchodzący album Gverilli. Do gościnnego udziału na Dwóch Twarzach raper zaprosił… samego siebie. Jak możemy przeczytać o tym niecodziennym zabiegu w informacji prasowej:

W takiej stylistyce GVERILLI jeszcze nie było. Dzisiaj otrzymaliśmy jego nowy klip pt. Dwie Twarze, zrealizowany w większości w rapowanej, brudnej stylistyce, okraszonej produkcją Skrywy i Errbitsa. Gościnnie w bridge’u przecinającym rapowane zwrotki udzielił się… Gverilla, jako druga osobowość młodego rapera, który kilka tygodni temu wypuścił singiel Łzy. Utwór traktuje o występującym w każdym z nas dualizmie, jednocześnie podkreślając jasne oraz ciemne strony naszych charakterów.

Za niezwykły bit do Dwóch Twarzy odpowiadają Skrywa i Errbits, natomiast klip jest dziełem Macieja Malczewskiego i Mikołaja Wawrzaka.

Gverilla – Dwie Twarze feat. Gverilla (prod. Skrywa, Errbits, DJ Chederac)

Nowy album nadchodzi wielkimi krokami

Dwie Twarze zwiastują trzeci solowy album Gverilli. Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery ani tytułu, jednak artysta podzielił się wizją dotyczącą nowego wydawnictwa:

Zarówno Dwie Twarze jak i Łzy promują nadchodzący krążek rapera, którego daty oraz tracklisty jeszcze nie poznaliśmy. Płyta będzie jego rozliczeniem się z przeszłością. Skierowany do młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie. Eklektyczny w formie, pokazujący cały wachlarz umiejętności rapera i wokalisty. Liryka i forma jej przekazania pokazuje dwie osobowości, które są w nim obecne – z jednej strony jest chłopakiem z bloków, z drugiej strony pozuje na ściankach w ugrzecznionej odsłonie. Raper obnaża się ze swoich niedoskonałości i w pewien sposób wykonuje tym albumem pokutę za grzechy przeszłości.

Okładka singla Dwie Twarze

Gverilla prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty

Gverilla odsłania karty. Po Łzach przyszedł czas na drugi singiel z jego najnowszej płyty, zatytułowany Dwie Twarze. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Gverilla zaprosił… sam […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →