Kadr z teledysku „BÓG KAZAŁ PRZESTAĆ”

Ruskiefajki nie jest w stanie wyruszyć w trasę koncertową. Uniemożliwia jej to stan psychiczny

Podziel się newsem:

Ruskiefajki opublikowała za pośrednictwem Instagrama obszerny statement, w którym tłumaczy, dlaczego nie mamy szansy usłyszeć jej piosenek na żywo. Sprawdź!

Wpis w socialach raperki

Wiem, że wielu z Was tutaj czeka na moje koncerty. Chciałabym, żebyście wiedzieli, że ja też na nie czekam. Każdego dnia myślę o tym, co chciałabym Wam powiedzieć stojąc na scenie. Co chciałabym pokazać. Ze względu na mój stan psychiczny i poważne problemy rodzinne, muszę przesunąć trasę koncertową. Wiele dni próbowałam przekonać się do znalezienia w sobie siły. Podjęłam jednak decyzję, że chcę do Was wyjść silna – taka, jaka naprawdę jestem.

Mam nadzieję, że wszyscy niebawem się spotkamy. Bo nikt nie daje mi takiej siły, jak moi fani i ludzie, którzy rozumieją moją twórczość. To, co widzicie tutaj, to jedynie ułamek mojego życia. Pamiętajcie, że nigdy nie wiemy o tym, co naprawdę ktoś przeżywa. Chcę, żebyście jako moi słuchacze pozostali świadomi i wrażliwi. Mowa nienawiści zawsze jest zła. Nigdy nie atakujcie nikogo. Wyciągajcie wnioski, byście sami mogli być lepszymi ludźmi. Ja swoją lekcję wyciągnęłam. I wyjaśnię Wam więcej, kiedy moje niepotrzebne emocje opadną. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i otuchę – nigdy tego nie zapomnę. Moja paczko – do zobaczenia! Nie żegnamy się. Kocham i przytulam.

– napisała Ruskiefajki

Powody, dla których artystka nie może wyruszyć w trasę koncertową po Polsce, są bez wątpienia zrozumiałe. Trzymamy kciuki za jej szybki powrót do równowagi i nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ją na scenie w pełni sił.

Ruskiefajki i jej ostatnie ruchy

Szczecinianka niedawno debiutowała na scenie rapowej albumem Gejsza. Płyta wspięła się na czwarte miejsce zestawienia OLiS. Promocja krążka wciąż trwa – niedawno w sieci ukazał się teledysk do kawałka Zła.

Ruskiefajki – Gejsza – oficjalna tracklista

 1. Szatan Kazał Tańczyć prod. Loser
 2. Fatamorgana feat. Deys, prod. SHDOW
 3. Bajeczka prod. 909Davies
 4. Zła prod. SHDOW
 5. Romance feat. Floral Bugs, prod. PSR
 6. C’est la vie prod. Faded Dollars
 7. Gejsza prod. FANTOM
 8. Kołysanka feat. Kartky, prod. SHDOW x Worek
 9. Zadzwoń prod. DJ Frodo
 10. Stara ja prod. Bero
 11. Dość prod. Kudel
 12. Mantra prod. Clearmind
 13. Bóg Kazał Przestać prod. SRG
ruskiefajki gejsza
okładka albumu Ruskiefajki – Gejsza

Ruskiefajki – Gejsza – odsłuch albumu

Ruskiefajki opublikowała za pośrednictwem Instagrama obszerny statement, w którym tłumaczy, dlaczego nie mamy szansy usłyszeć jej piosenek na żywo. Sprawdź! Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Wpis w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →