kadr z teledysku

Ruskiefajki publikuje tracklistę debiutanckiego albumu


03 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ruskiefajki za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się tracklistą debiutanckiego krążka. Wraz z informacją o liczbie utworów, gościnnych zwrotkach i listą producentów wokalistka poinformowała o akcjach promocyjnych związanych z preorderem.

Tracklista Gejszy ujawniona

Nadchodzący album pt. Gejsza to debiutancki materiał szczecińskiej autorki. Ruskiefajki opublikowała listę utworów wraz z gośćmi i producentami na Instagramie. Krążek składa się z trzynastu utworów, a gościnnie pojawią się Floral Bugs, Kartky oraz Deys. Za produkcje odpowiadają choćby SHDOW, Kudel oraz Faded Dollars.

Ruskiefajki – Gejsza – oficjalna tracklista

Szatan Kazał Tańczyć prod. Loser
Fatamorgana feat. Deys, prod. SHDOW
Bajeczka prod. 909Davies
Zła prod. SHDOW
Romance feat. Floral Bugs, prod. PSR
C’est la vie prod. Faded Dollars
Gejsza prod. FANTOM
Kołysanka feat. Kartky, prod. SHDOW x Worek
Zadzwoń prod. DJ Frodo
Stara ja prod. Bero
Dość prod. Kudel
Mantra prod. Clearmind
Bóg Kazał Przestać prod. SRG

Z tracklisty jasno wynika, że słuchacze otrzymają siedem premierowych utworów. Do tej pory krążek Gejsza promuje sześć singli w kolejności: Szatan Kazał Tańczyć, Bóg Kazał Przestać, Bajeczka, Romance, Gejsza oraz Fatamorgana. Najpopularniejszy z singli zebrał ponad siedem i pół miliona odsłon na YouTube.

Ruskiefajki – Szatan Kazał Tańczyć

Autorka o preorderach

Premiera debiutanckiego krążka Ruskichfajek zaplanowana jest na 14 lutego. Mimo tego jeden z wariantów preorderów, wersja ultimate, będzie dostępny wyłącznie do 14 stycznia. Osoba, która zdecyduje się na ten zestaw, ma szansę na spotkanie się z wokalistką. Album poza wersją ultimate będzie można zamawiać do końca tego miesiąca. Ruskiefajki przypomina także, że autografy będą znajdowały się tylko na plakatach.

Zobacz: Ruskiefajki rozpoczyna promocję albumu osobistym singlem

W wersji ultimate, oprócz możliwości spotkania z Ruskimi, fani otrzymają również koszulkę, zapałki, plakat oraz wlepki. Wersja podstawowa zawiera tylko album. Oprócz wspomnianych wariantów istnieją także zestawy: płyta, plakat i wlepki, płyta, koszulka i wlepki lub płyta, zapałki i plakat. Wszystkie dostępne zestawy znajdują się w oficjalnym sklepie Ruskichfajek.

ruskiefajki gejsza
okładka albumu Ruskiefajki – Gejsza

Ruskiefajki za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się tracklistą debiutanckiego krążka. Wraz z informacją o liczbie utworów, gościnnych zwrotkach i listą producentów wokalistka poinformowała o akcjach promocyjnych związanych z preorderem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →