kadr z klipu do utworu Deysa "Sober Lover"

Deys promuje „Imprimatur II” singlem „Sober Lover”


18 lipca 2022

Podziel się newsem:

Imprimatur II zbliża się wielkimi krokami. Deys prezentuje czwarty singiel ze swojego nadchodzącego wydawnictwa. Sprawdź szczegóły.

Deys odsłania kolejne karty

Powrót Imprimatur coraz bliżej. Deys prezentuje czwarty singiel ze swojej nadchodzącej płyty. Zapowiadany od bardzo dawna i mocno wyczekiwany przez fanów sequel klasycznego wydawnictwa szefa Hashashins promowały jak do tej pory Kuloodporność, Zoom i Impri, a teraz także Sober Lover. Za mix/master utworu odpowiada Foux, a grafiki wykonał Bartosz Stawowy. Premiera Imprimatur II już 28 lipca. O zainteresowaniu nowym albumem rapera ze Skarżyska-Kamiennej niech świadczy fakt, że wydania deluxe preorderu zawierające mystery boxy, a w droższej wersji także bluzy, wyprzedały się. Dostępna do kupienia jest wciąż wersja podstawowa z wlepkami, opaską, plakatem i książeczką z tekstami. Nie jest jeszcze znana tracklista albumu ani lista gości.

Deys – Sober Lover

Powrót do klasyki

Powrót Imprimatur jest z całą pewnością nie lada gratką dla fanów twórczości Deysa. Wielu z nich zaczęło swoją przygodę z jego twórczością od tej płyty, patrząc na fakt, że single takie jak Czarne Ciuchy i Easy były bardzo ważne dla wzrostu popularności Deysa. Na Imprimatur znalazł się także Coming out Dawida Czerwiaka, czyli diss na SB Maffiję, której szef Hashashins był członkiem, a z którą popadł w konflikt.

Dla wielu słuchaczy diss Deysa na TomBaBiałasa i Solara jest jednym z najlepszych w historii polskiego rapu. W 2015 ukazał się także utwór Ciernie, nagrany przez szefa Hashashins wspólnie z Quebonafide, który trafił później na album Ezoteryka i prawdopodobnie najmocniej przyczynił się do spopularyzowania postaci Deysa wśród słuchaczy polskiego rapu.

Imprimatur II zbliża się wielkimi krokami. Deys prezentuje czwarty singiel ze swojego nadchodzącego wydawnictwa. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Deys odsłania kolejne karty Powrót Imprimatur coraz bliżej. Deys prezentuje czwarty […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →