kadr z klipu do utworu "ZOOM" Deysa

„Imprimatur II” już na streamingach! Sprawdź, czy Deys utrzymał poziom poprzedniczki


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

Już jest! Na streamingi trafił najnowszy album Deysa zatytułowany Imprimatur II. Czy dotrzymuje poziomu pierwszej części? Sprawdź szczegóły.

Powrót klasycznego wydawnictwa

Powrót Imprimatur jest z całą pewnością nie lada gratką dla fanów twórczości Deysa. Wielu z nich zaczęło swoją przygodę z jego twórczością od tej płyty, patrząc na fakt, że single takie jak Czarne Ciuchy i Easy były bardzo ważne dla wzrostu popularności rapera. Na Imprimatur znalazł się także Coming out Dawida Czerwiaka, czyli diss na SB Maffiję, której szef Hashashins był członkiem, a z którą popadł w konflikt. Hype, jaki urósł wokół płyty, było widać po tempie, w jakim wyprzedane zostały limitowane preordery Imprimatur II. Teraz gdy wydawnictwo trafiło już oficjalnie na streamingi, wszyscy mamy okazję przekonać się, czy druga część dorównała poziomem „jedynce” i spełniła oczekiwania fanów. W przeciwieństwie do albumu z 2015 roku, Deys nie zaprosił żadnych gości na płytę (na pierwszym Imprimatur gościnnie udzielił się Żabson), a także w pewnej mierze zajął się produkcją. 4 utwory z 15 jakie trafiły na płytę, są wyprodukowane przez niego.

Deys – Impri

Imprimatur II tracklista i okładka

 1. Zoom prod. nayz
 2. Broń rasowego marzenia prod. Wezyr
 3. Impri prod. Leśny
 4. Czekolada prod. Koke Fin
 5. Gremliny prod. Deys
 6. Dzielny mały toster prod. Jimmy Kiss
 7. Pod-róże prod. Deys
 8. Sober lover prod. Foux
 9. Bieda mental prod. Unholy
 10. Profanacja prod. Terelli
 11. Kuloodporność prod. Gory
 12. Le le le le prod. Deys
 13. Oczy pandy prod. Deys
 14. Źle ubrany na bal prod. Leśny, Ddayzy
 15. 7th Heaven prod. Walchuck
"Imprimatur II" już na streamingach! Sprawdź, czy Deys utrzymał poziom poprzedniczki

Już jest! Na streamingi trafił najnowszy album Deysa zatytułowany Imprimatur II. Czy dotrzymuje poziomu pierwszej części? Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Powrót klasycznego wydawnictwa […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →