kadr z klipu do utworu „Zoom" Deysa

„Imprimatur II” z przesuniętą datą premiery


30 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Deys poinformował o przełożeniu premiery swojej najnowszej płyty. Będzie to sequel jego klasycznego wydawnictwa Imprimatur, które przedstawiło go wielu słuchaczom. Sprawdź szczegóły.

Na powrót klasyku przyjdzie jeszcze poczekać

Gdy Deys ogłosił, że jego kolejny projekt będzie nosił tytuł Imprimatur II, fani jego twórczości nie kryli ekscytacji. Dla wielu z nich jest to bowiem do dziś najlepszy projekt w karierze rapera, a także ten, od którego rozpoczęli przygodę z jego muzyką. Niestety na nowy album lidera Hashashins przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Jak poinformował na swoim facebooku Deys, premiera Imprimatur II została przeniesiona na 28 lipca, co ma związek z procesem dogrywania featuringów. Jak zawsze raper ma dla fanów przygotowane niespodzianki, dlatego preorder jest wydawany w kilku wersjach. Oprócz „podstawki”, do której dodawane są plakat, opaska na rękę, wlepki i książeczka z tekstami, można Imprimatur II zakupić także w wersji z mystery boxem, a także bluzą z motywem z okładki.

Oświadczenie facebookowe Deysa

"Imprimatur II" z przesuniętą datą premiery

Legenda Imprimatur

Imprimatur i cały rok 2015 były dla Deysa bardzo ważne pod kątem wzrostu jego popularności. Czarne Ciuchy czy Easy do dziś pozostają jednymi z jego najpopularniejszych utworów w serwisie YouTube. Na Imprimatur znalazł się także Coming out Dawida Czerwiaka, czyli diss na SB Maffiję, której szef Hashashins był członkiem, a z którą popadł w konflikt. Dla wielu słuchaczy rapu diss Deysa na TomBa, Białasa i Solara jest jednym z najlepszych w historii polskiego rapu i z pewnością także znacząco rozpowszechnił muzykę rapera ze Skarżyska. Niemniejszą zasługę miał z pewnością także gościnny udział w utworze Quebonafide zatytułowanym Ciernie, który trafił na Ezoterykę, debiutancki, legalny album Que.

Deys poinformował o przełożeniu premiery swojej najnowszej płyty. Będzie to sequel jego klasycznego wydawnictwa Imprimatur, które przedstawiło go wielu słuchaczom. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →