kadr z teledysku

Ruskiefajki rozpoczyna promocję albumu osobistym singlem


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

W sieci pojawił się kolejny singiel zapowiadający debiutancki materiał wokalistki działającej pod pseudonimem Ruskiefajki. Wraz z premierą singla ruszył preorder płyty.

Ruskiefajki otwiera się przed słuchaczami

Wokalistka związana ze środowiskiem hip-hopowym rozpoczęła promocję swojego debiutanckiego albumu. Ruskiefajki opublikowała teledysk do utworu Gejsza, który „zapowiada mroczny klimat i atmosferę płyty”. Autorem podkładu jest Fantom. Utworowi towarzyszy teledysk, który stworzyło Studio Powidok.

Ruskiefajki – Gejsza

Ruszyła sprzedaż preorderu

Wraz z premierą najnowszego singla Ruskiefajki poinformowała, że jej nadchodzący debiut będzie nazywać się tak samo jak singiel, tj. Gejsza. Premierę zaplanowano na 14 lutego przyszłego roku. Album można kupić w oficjalnym sklepie piosenkarki paczkaruskich.pl.

Zobacz: Śliwa promuje album Pół życia za mną w towarzystwie Palucha

Słuchacze, którzy zdecydują się na kupno krążka, mają do wyboru pięć różnych wariantów. Podstawową wersją jest sam album. Kolejną z możliwości jest zakupienie płyty wraz z wlepkami i plakatem. Przechodząc do kolejnego progu cenowego, słuchacze mogą zaopatrzyć się w album razem z wlepkami, zapałkami i zapalniczką. Przedostatni zestaw oferuje płytę, koszulkę i wlepki, a ostatni (i zarazem najdroższy) pakiet zawiera wszystkie wspomniane wcześniej gadżety.

Na oficjalnym kanale piosenkarki opublikowano do tej pory sześć nagrań, w tym Gejszę. Ruskiefajki zainaugurowała aktywność artystyczną udziałem w akcji #hot16challange2, a w sierpniu 2020 opublikowała singiel Szatan kazał tańczyć, który zebrał już prawie siedem i pół miliona odsłon. W Internecie dostępne są również single Bóg kazał przestać, Bajeczka oraz ROMANCE z udziałem Floral Bugsa, który prywatnie jest partnerem Ruskichfajek.

Ruskiefajki feat. Floral Bugs – Romance

W sieci pojawił się kolejny singiel zapowiadający debiutancki materiał wokalistki działającej pod pseudonimem Ruskiefajki. Wraz z premierą singla ruszył preorder płyty. Ruskiefajki otwiera się przed słuchaczami Wokalistka związana ze środowiskiem hip-hopowym rozpoczęła promocję swojego debiutanckiego albumu. Ruskiefajki opublikowała teledysk do utworu Gejsza, który „zapowiada mroczny klimat i atmosferę płyty”. Autorem podkładu jest Fantom. Utworowi towarzyszy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →