kadr z klipu do utworu „Nie chcę wiedzieć" Filipka i Ruskichfajek

„Gra Na Emocjach” powraca! Filipek prezentuje pierwszy singiel z Ruskimifajkami


05 lipca 2022

Podziel się newsem:

Filipek prezentuje pierwszy singiel z sequelu Gry Na Emocjach. Na Nie chcę wiedzieć gościnnie udzieliła się Ruskiefajki. Dostępny jest już preorder albumu. Sprawdź szczegóły.

Powrót solowego Filipka

Filipek powraca po ponad 1.5 roku przerwy od ostatniego solowego wydawnictwa zatytułowanego Gambit. W międzyczasie raper wydał Antyviral z Nullizmatykiem. Nadchodząca Gra Na Emocjach 2 jest sequelem jednego z najcieplej przyjętych projektów w karierze rapera. W pierwszym singlu Nie chcę wiedzieć gościnnie udzieliła się Ruskiefajki. Za bit odpowiada Jonatan, a klip jest dziełem HypeVision.

Filipek ft. Ruskiefajki – Nie chcę wiedzieć (prod. Jonatan)

Powrót ulubieńca słuchaczy

Gra Na Emocjach jest przez wielu jesgo słuchaczy ulubionym albumem w dyskografii Filipka. EP-ka została wydana fizycznie w liczbie zaledwie 200 sztuk i chcący ją nabyć muszą się liczyć z kupnem z drugiej ręki i sporym wydatkiem. Tego problemu nie będzie w przypadku sequelu albumu. Preorder wydawnictwa ruszył na stronie QueQuality, a dodawana do albumu będzie… druga płyta, nagrana wspólnie z Dianą Ciecierską. Album jest dostępny także w specjalnym premium boxie z gadżetami. Jak można przeczytać w opisie wydawnictwa:

Album Filipka „Gra na emocjach” zdobył dużą popularność wśród fanów hip hopu. Raper po kilku latach od tego wydania, stworzył LP „Gra na emocjach 2”. W nowych utworach Filipka słychać wyraźny progres muzyczny i osobisty. Na albumie pojawiają się zaskakujący goście oraz topowi producenci. Oprócz tytułowego krążka specjalne wydanie preorderowe oferuje drugi, dodatkowy album nagrany wspólnie z wokalistką Dianą Ciecierską. 

Czy Gra Na Emocjach 2 powtórzy sukces poprzedniczki? Czas pokaże, jednak patrząc na przyjęcie singla Nie chcę wiedzieć, ma na to dużą szansę.

Okładka Gry Na Emocjach 2

"Gra Na Emocjach" powraca! Filipek prezentuje pierwszy singiel z Ruskimifajkami

Filipek wystąpi w Kadzielni!

Już 3 rusza kielecki festiwal Hip-Hop Festival w Amfiteatrze Kadzielnia, na którym usłyszymy m.in. Filipka, który z pewnością zaprezentuje repertuar z nadchodzącej Gry Na Emocjach 2. Oprócz niego wystąpią takie postaci jak Łysy MW, Koro, Bober, KaeN, Juras, a największą gwiazdą całego wydarzenia będzie legendarny członek WWO i ZIP Składu, założyciel Prosto, Sokół. Nie może was tam zabraknąć! Bilety na Hip-Hop Festival w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Filipek prezentuje pierwszy singiel z sequelu Gry Na Emocjach. Na Nie chcę wiedzieć gościnnie udzieliła się Ruskiefajki. Dostępny jest już preorder albumu. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Filipek na Hip Hop Festivalu Kadzielnia 2022 w Kielcach!

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →