miniatura klipu

Dedis, Intruz, Epis, Obserwator i Śliwa promują „Rap Najlepszej Marki 3” singlem „Nasze słowa”


22 września 2021

Podziel się newsem:

Reprezentacja Step Records promuje trzecią część składanki Rap Najlepszej Marki, którą wytwórnia świętuje swoje 15-lecie. W utworze udział wzięli Dedis, Intrus, Epis, Obserwator i Śliwa.

Step Records promuje Rap Najlepszej Marki 3

Opolska wytwórnia Step Records świętuje półtorej dekady istnienia. Z tej okazji powstała kolejna, trzecia odsłona składanki Rap Najlepszej Marki. Reprezentanci labelu w składzie: Dedis, Intruz, Epis Dym KNF, Obserwator oraz Śliwa ponownie połączyli siły, tym razem w utworze Nasze słowa na bicie Fantoma. Teledysk do utworu stworzyła ekipa MAMYTOSTUDIO.

Dedis x Intruz x Epis x Obserwator x Śliwa – Nasze słowa

Wspólne wyjazdy w gronie reprezentantów Step Records bywają nie tylko efektowne, ale i efektywne. Przykładem jest singiel Nasze słowa, który powstawał na dwóch tripach – w Warszawie i Krakowie. W drugim z wymienionych miast, poza sesją nagraniową, chłopaki skupili się również na ujęciach do teledysku, który powstał przy pomocy ekipy MAMYTOSTUDIO. Sprawdźcie więc jak Dedis, Intruz, Epis, Obserwator i Śliwa kolejny raz odnaleźli się we wspólnym numerze.

głosi notka pod klipem

Zobacz: Śliwa i Brahu oddają hołd 2Pacowi

Step Records szykuje dwupłytowe wydawnictwo

Od Rap Najlepszej Marki vol. 2 minęło już 5 lat. Wówczas na składance udzielili się tacy raperzy, jak Dwa Sławy, Popek, Bezczel, Kali, Nizioł, Kafar czy Oxon. Do tej pory Step Records nie ujawniło pełnej listy gości na trzeciej odsłonie RNM, której premierę zaplanowano na 26 listopada. Zamówienia preorderowe wzbogacone zostaną o okazjonalny zin, a także jubileuszowe wlepki. Wytwórnia zapowiada również inne niespodzianki, w tym jedną absolutnie wyjątkową. Sugestią może być sentencja szukajcie aż znajdziecie dodana tuż obok. Liczba zaproszonych gości ma być duża, dlatego Rap Najlepszej Marki III składać się będzie z dwóch płyt. Step Records zapewnia, że na albumie znajdą się czołowi polscy twórcy.

Rap Najlepszej Marki III – kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii RNM, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne – będziecie pozytywnie zaskoczeni!

deklaruje wytwórnia
okładka albumu

Reprezentacja Step Records promuje trzecią część składanki Rap Najlepszej Marki, którą wytwórnia świętuje swoje 15-lecie. W utworze udział wzięli Dedis, Intrus, Epis, Obserwator i Śliwa. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →