Kadr z teledysku

Klasyczny album Chady dostanie nową oprawę. Fani, lepiej się pospieszcie!


02 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Muzyka, którą tworzył Chada, jest wiecznie żywa. Słuchacze warszawiaka będą mogli wzbogacić swoje kolekcje o ciekawe wydanie jego klasyka.

Ważny element kariery

W październiku zeszłego roku wytwórnia Step Records świętowała 15-lecie swojej działalności. Z tej okazji przyjrzeliśmy się bliżej jej katalogowi, podkreślając, że Proceder z 2009 roku jest uznawany za mit założycielski wspomnianego labelu. Chada stał się w mig twarzą opolskiej działalności, ale duża w tym zasługa nie tylko solowego debiutu. Kariera warszawskiego rapera rozpędziła się dzięki kolejnym krążkom, wśród których ważne miejsce zajmuje Jeden z Was.

Wydany 22 czerwca 2012 roku album zadebiutował na pierwszym miejscu OLiS-u i dorobił się statusu złotej płyty. W gronie gości przewinęli się tacy zawodnicy, jak choćby Sokół, Pezet, Sobota czy Bonson, a o nieustającej popularności wydawnictwa niech świadczy fakt, iż całościowa wrzutka w serwisie YouTube sprzed niecałych pięciu lat ma już blisko trzy miliony wyświetleń. Ci, którzy lubią trzecie solo stołecznego MC, powinni być zadowoleni z pomysłu na uczczenie okrągłej rocznicy wypuszczenia projektu. Już Wam mówimy dlaczego.

Sprawdź także: Step Records skończyło 15 lat. Oto ważne płyty z jego katalogu

Jedyny taki drop

Mimo że do 10-lecia pozostało jeszcze trochę czasu, od dobrych dwóch tygodni wiemy, iż na odbiorców muzyki legendy naszej gry czekają niespodzianki wydawnicze. Nie chodzi bynajmniej o niepublikowane wcześniej kawałki. Ludzie związani z dziedzictwem rapera postawili na merch oraz fizyczne wydanie na kasecie, czyli nośniku, na którym materiał dotąd się nie pojawił. Zamówienia są przyjmowane tylko do 10 maja, więc wypada się spieszyć – tym bardziej że ten drop nie będzie wznawiany.

Wszystko zostało objaśnione w filmiku, który znajdziecie poniżej, ale pokrótce zreferujemy go dla Was. Ceny zestawów mają sporą rozpiętość, bo od 220 do 650 złotych. W podstawowej wersji znajdują się: t-shirt, opaska, metalowy brelok, kaseta oraz wlepy. Do tej najbardziej przypakowanej dochodzą: bluza z kapturem, bluza bez kaptura i drewniane pudełko. Co ważne, każdy, kto kupi box, weźmie udział w konkursie, w którym do wygrania jest para customowanych zgodnie z tematyką płyty butów Air Force One. Szczegóły znajdziecie w tym poście.

Chada – Jeden z Was (limitowany drop)

Nie tylko kasety

Jeśli śledzicie doniesienia z obozu Stepu, to najpewniej zauważyliście, że Jeden z Was ukaże się również na winylu. Można więc powiedzieć, że świętowanie dekady z tym albumem jest dość szeroko zakrojone. Warto również pamiętać, iż w zeszłym roku sporo ciekawostek związanych z Chadą przyniosły działania Tedego, jak również pojawił się dotąd niepublikowany utwór Dla niej. Znajdziecie go pod spodem.

Chada – Dla niej

Muzyka, którą tworzył Chada, jest wiecznie żywa. Słuchacze warszawiaka będą mogli wzbogacić swoje kolekcje o ciekawe wydanie jego klasyka. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Ważny element kariery […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →