„Proceder” – dwa albumy związane z twórczością Tomasza Chady


11 października 2019

Podziel się newsem:

Ruszył preorder dwóch dwupłytowych wydawnictw związanych z twórczością Tomasza Chady – składanka Chada: Jesteś Legendą oraz soundtrack filmu Proceder. Sprawdźcie szczegóły.

Już 15 listopada do kin trafi film Proceder, opowiadający historię zmarłego w ubiegłym roku rapera Tomasza Chady. Wraz z premierą produkcji, do sprzedaży trafią aż dwa wydawnictwa płytowe: kompilacja Chada: Jesteś Legendą oraz soundtrack Chada – Proceder: Żyj Aż Do Bólu.

Chada: Jesteś Legendą

Chada: Jesteś Legendą

Na wydawnictwie znajdzie się ponad 40 raperów i 20 czołowych producentów. Na dwupłytowej kompilacji przedstawiciele starej i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory Tomasza Chady. Na limitowanym wydaniu znajdzie się blisko 30 premierowych utworów nagranych przez reprezentantów polskiej sceny rapowej. Posłuchajcie singla Operacja Prawda 2, który zapowiada płytę:

Chada – Proceder: Żyj Aż Do Bólu – soundtrack

proceder soundtrack

Na albumie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste the best of Chada.

Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z wcześniejszych etapów jego kariery.

Zamawiając album w preorderze, fani otrzymają również oficjalny plakat filmowy oraz wlepy. Dodatkowym smaczkiem jest bardzo osobisty remix utworu Żyć aż do bólu autorstwa Bezczela.

Ruszył preorder dwóch dwupłytowych wydawnictw związanych z twórczością Tomasza Chady – składanka Chada: Jesteś Legendą oraz soundtrack filmu Proceder. Sprawdźcie szczegóły. Już 15 listopada do kin trafi film Proceder, opowiadający historię zmarłego w ubiegłym roku rapera Tomasza Chady. Wraz z premierą produkcji, do sprzedaży trafią aż dwa wydawnictwa płytowe: kompilacja Chada: Jesteś Legendą oraz soundtrack […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →