DJ Decks i Śliwa robią „Rentgen” na dwa dni przed premierą wspólnego albumu


25 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

W piątek, 27 sierpnia światło dzienne ujrzy 90’s Kid, czyli epka, którą wspólnie nagrali DJ Decks i Śliwa. Na dwa dni przed premierą tego albumu do sieci trafił natomiast ostatni klip, który duet Poznaniaków zaprezentował przed wydaniem płyty.

Rentgen zrobiony przy użyciu… iPhone’a

DJ Decks i Śliwa singlową promocję 90’s Kid rozpoczęli w czerwcu utworem Mentalne Getto z gościnnym udziałem Kasi Tontor i Małacha. Po miesiącu zaprezentowano również przedstawione na klipie Intro. Wczoraj z kolei do sieci trafił Rentgen, czyli ostatni singiel wypuszczony przed piątkową premierą 90’s Kid. Kawałek również poparto teledyskiem. Za realizację video tym razem odpowiedzialny jest sam Decks. Co ciekawe, producent i DJ, klip swojego autorstwa nakręcił wyłącznie przy użyciu iPhone’a! Jak wyszło? Sprawdźcie sami!

Śliwa pierwszym raperem po Peji, z którym DJ Decks nagrał płytę

Oczywiście Peja, z którym DJ Decks w latach 1998 do 2015 tworzył Slums Attack nie jest jedynym raperem, z którym współpracę ma na koncie poznański producent i spec od gramofonów. Dariusz Działek współpracował bowiem z większością rodzimych (chociaż nie tylko) raperów w ramach wypuszczanych przez siebie „Mixtape’ów”. Współpraca z tylko jednym MC zdarzyła mu się natomiast dopiero po raz drugi. A raperem, któremu taką współpracę zaoferowano jest właśnie Śliwa. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie efektu studyjnej pracy wraz z DJ-em Decksem. Jaki będzie stworzony wspólnie album 90’s Kid przekonamy się już niedługo, konkretnie – w najbliższy piątek, kiedy to album ten, nakładem StoproRap ukaże się na rynku.

DJ Decks x Śliwa - 90's Kid - okładka płyty
DJ Decks x Śliwa – 90’s Kid – okładka płyty

DJ Decks x Śliwa – 90’s Kid – tracklista

  1.  Intro
  2. 90’s Kid
  3. Mentalne Getto feat. Małach, Kasia Tontor
  4. Makbet
  5. Born Again feat. Sarius
  6. Rentgen
  7. Jak The Lox

Jest to ostatni teledysk zaprezentowany przed wydaniem przez wytwórnię StoproRap EP zatytułowanego „90’s Kid”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →