fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram WoLi

Lekcja języka polskiego z DJ Decksem, Matą i WoLą. Młodzi raperzy przybliżają odmianę przez przypadki


14 grudnia 2022

Podziel się newsem:

DJ Decks promuje swój nadchodzący mixtape. W najnowszym singlu wystąpili Mata oraz WoLa. Młodzi raperzy wzięli na warsztat zagadnienie rodem z lekcji języka polskiego.

DJ Decks zaprosił młodych raperów do współpracy

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazał się najnowszy singiel promujący Mixtape 8 od DJ Decksa. Legendarny producent tym razem postawił na młodą krew polskiego rapu, zapraszając na album Matę i WoLę. Wynikiem tej kooperacji jest BIERNIK (kogo? co?).

Przeczytaj także: DJ Decks w końcu dopiął swego? Producent zapowiedział współpracę z Dwoma Sławami

Oprócz tytułu kojarzącego się z lekcjami języka polskiego do szkolnej tematyki w zwrotce nawiązuje głównie WoLa.

DJ Decks feat. Mata, WoLa – BIERNIK (kogo? co?)

Premiera ósmego Mixtape’u tuż za rogiem

Mixtape 8 Decksa zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek, 16 grudnia nakładem StoproRap. W sieci nadal trwa przedsprzedaż wydawnictwa, jednak już w ograniczonych pakietach, ponieważ preorder CD oraz edycję z puzzlami wyprzedano. Na albumie znajdzie się dziesięć piosenek. Każde zamówienie preorderowe zawierać będzie bonusową płytę, autograf gospodarza oraz pakiet wlepek.

Zobacz: Pocztówka z Dubaju od Młodego Matczaka. Raper prezentuje kolejny teledysk

Tak jak w przypadku poprzednich części kultowego już albumu, poznański DJ połączył w utworach topowych graczy polskiego rynku hip-hopowego

– zachęcają wydawcy.

Oprócz dzisiejszej premiery Mixtape 8 promują jeszcze Kawałek Ziemi oraz Osiem. W pierwszym z wymienionych utworów wystąpili Oliver Olson wraz z Opałem. Z kolei w Ośmiu, jak sama nazwa wskazuje, znalazło się aż ośmiu nawijaczy. Są to: KęKę, Kabe, Waldemar Kasta, Pyskaty, Hinol Polska Wersja, Ero JWP, VNM oraz… sam gospodarz.

DJ Decks feat. Waldemar Kasta, KęKę, Kabe, Hinol PW, Ero JWP, VNM – Osiem

DJ Decks promuje swój nadchodzący mixtape. W najnowszym singlu wystąpili Mata oraz WoLa. Młodzi raperzy wzięli na warsztat zagadnienie rodem z lekcji języka polskiego. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →