materiały prasowe

StoproRap wyrzucili Przemka Fergusona z szeregów wytwórni


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

DJ Decks z ramienia labelu StoproRap poinformował, że Przemek Ferguson został wyrzucony z wytwórni. Raper chwilę potem zapowiedział swój solowy projekt.

Ferguson poza StoproRap

Wczoraj, tj. 27 stycznia około 20:00, DJ Decks podał komunikat o usunięciu Przemka Fergusona z ekipy StoproRap. Współpraca między wytwórnią a raperem została zakończona przedwcześnie. Oprócz Decksa sprawę skomentował również właściciel wytwórni, Remik. Biznesmen również wypowiedział się na instagramowym stories.

Mimo usilnych starań nie jesteśmy w stanie dalej współpracować z Przemkiem. Tym samym nie jest on już reprezentantem StoproRap. Bardzo nam z tego powodu przykro, ale innego wyjścia nie było. Przemkowi życzymy dużo zdrowia.

– napisał Decks.

Zobacz: Przemek Ferguson jednak kontynuuje swoją karierę?

Współpraca z Przemkiem została skończona najmniej z przyczyn finansowych! A nawet wcale. Doszliśmy do wniosku, że tworzenie kariery muzycznej w tym przypadku szkodzi Przemkowi i tylko piętnuje jego chorobę. Po prostu problem zdrowotny jest tak duży, że próbowanie robić z Przemka artystę jest szkodliwe dla niego. Jest to bardzo smutna historia, chyba najsmutniejsza w moim zawodowym życiu. Bardzo mi z tego powodu przykro.
Dodam, że nikt z nas się na Przemka nie obraża, nie będą też wyciągane żadne konsekwencje z niejednokrotnie mocno naruszonej i niedotrzymanej ze strony Przemka umowy.
Apel do artystów i zaczepianych osób przez Przemka: nie odpowiadajcie mu na zaczepki, nie róbmy mu więcej krzywdy! Zaufajcie mi!
Tu nie chodzi o to, że Przemek jest sobie sam winny, bo pije i ćpa. Problem jest dużo bardziej złożony i bardzo trudny do rozwiązania i najmniej zależy od Przemka. Życzmy lepiej dużo zdrowia!

– zakomunikował Remik.

Przemek Ferguson – West Coast

Raper będzie wypuszczał płytę na Instagramie

Po informacji o usunięciu Przemka ze StoproRap sam zainteresowany postanowił zabrać głos. Raper zdeklarował się wydać swoją nadchodzącą płytę zatytułowaną Jebać Przeszłość EP za pośrednictwem Instagrama. Model działania Fergusona tłumaczony jest przez rapera zablokowaniem możliwości działania na innych platformach.

Album będzie dostępny również w formie fizycznej oraz do ściągnięcia z sieci za darmo. Za pośrednictwem swojego konta Przemek Ferguson podał również adres e-mail, pod którym można składać zamówienia. Ostatecznie Przemek zmienił strategię i poprosił słuchaczy, by składali zamówienia przez DM. Raper udostępnił również pierwsze single z nadchodzącego projektu.

DJ Decks z ramienia labelu StoproRap poinformował, że Przemek Ferguson został wyrzucony z wytwórni. Raper chwilę potem zapowiedział swój solowy projekt. Ferguson poza StoproRap Wczoraj, tj. 27 stycznia około 20:00, DJ Decks podał komunikat o usunięciu Przemka Fergusona z ekipy StoproRap. Współpraca między wytwórnią a raperem została zakończona przedwcześnie. Oprócz Decksa sprawę skomentował również właściciel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →