Przemek Ferguson jednak kontynuuje swoją karierę?


23 lutego 2021

Podziel się newsem:

Ci bardziej złośliwi mogą powiedzieć, że Przemek Ferguson skończył się zanim na dobre zaczął. Sam zainteresowany jednak się nie poddaję i wbrew opiniom środowiska kontynuuje budowanie swojej kariery!

Reklama

Przemek Ferguson- falstart zakończony odwykiem

Kariery, która nie jest tak oczywista jak mogłoby się na początku wydawać. Jeszcze jesienią zastanawialiśmy się, co dalej będzie z Przemkiem Fergusonem, młodego rapera z Giżycka podając za przykład, z którego nie należy brać przykładu. Sam Ferguson natomiast drogę do rozpoznawalności na większą skalę, rozpocząć musiał od drogi do… trzeźwości. Jednym z etapów wcześniej już podpisanego kontraktu z wytwórnią StoproRap stał się odwyk rapera. Plany debiutanckiego albumu Przemka Fergusona zeszły więc na dalszy plan, a priorytetem stał się stan jego zdrowia. Zainteresowanie osobą Przemka, a także chęć wsparcia, oprócz Remika – właściciela StoproRap, wyraził także inny podopieczny wytwórni – DJ Decks. Sam Ferguson natomiast wydał krótkie oświadczenie:

Na końcu chciałbym przeprosić wszystkich moich słuchaczy, którzy wierzyli, że Przemo rozwali. Przepraszam Was wszystkich razem i każdego z osobna. Nie chce od Was dziś drugiej szansy, nie zasługuje na nią jeszcze teraz. Jednak proszę nie skreślajcie mnie jako człowieka. Chce spróbować jeszcze raz

Przemek Ferguson - StoproRap
Przemek Ferguson – StoproRap

Ferguson zaczyna jeszcze raz

Przemek Ferguson zniknął na długie cztery miesiące. Terapię rozpoczętą w zamkniętym ośrodku teraz raper kontynuuje już w codziennym życiu. Jedną z oznak, że Przemo nabrał sił i staje na nogi jest najnowszy singiel reprezentanta Giżycka. Numer M, za którego produkcją stoi Kudel, pierwotnie miał zostać zaprezentowany jeszcze w październiku 2020. Premierę odłożono jednak w czasie ze względu na problemy rapera. Traktujący o relacjach z byłą dziewczyną singiel M udostępniono teraz, niczym manifest dobrego samopoczucia Przemka Fergusona, opatrzony dodatkowo komentarzem samego autora:

Publikując M chcę definitywnie pożegnać się z przeszłością. Teraz się skupiam na tym, co przede mną i z czystą głową zaczynam pisać nowe rzeczy

Przemek Ferguson – M

Przemo, co dalej?

Przemek Ferguson oraz wytwórnia StoproRap, oprócz zaprezentowania singla M, są na ten moment oszczędni w komunikowaniu dalszych planów związanych z giżyckim raperem. Oprócz świeżego numeru, nie opublikowano bowiem żadnych konkretnych informacji na temat debiutanckiego albumu Fergusona. Wiemy jedynie, że najnowszym numerem Przemek rozpoczyna nowy etap w życiu. Na którym jednak miejscu znajduje się teraz punkt zatytułowany „debiutancki krążek”? To na razie pozostaje niewiadomą.

Przemek Ferguson
Przemek Ferguson

Kontrakt ze StoproRap trwa dalej, a singlem „M” raper rozlicza się z przeszłością i rozpoczyna nowy etap w życiu.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.