Eldo zdradza datę premiery nowego albumu

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Eldo powraca! Warszawski raper zdradził datę premiery swojego najnowszego albumu. Oj, długo przyszło nam czekać na tę płytę.

Eldo i jego prawdopodobnie ostatni album

Oj naczekali się fani Eldoki. Od premiery ostatniej płyty warszawskiego rapera minęły już prawie 4 lata. Chi, czyli druga część tryptyku, którym Leszek postanowił zakończyć swoją karierę sceniczną, ukazała się w grudniu 2016 roku. Nie ukrywajmy, krążek nie należał do najlepszych w jego dorobku, o czym świadczy jego raczej kiepska sprzedaż.

Eldo ft. Muzaman / #hot16challenge2

Od tamtego czasu zapadło milczenie, które raper przerwał jakiś czas temu nagrywając wybitnie dobrą szesnastkę w ramach #Hot16Challange2. Lata płynęły, a z czasem w internecie zaroiło się od spekulacji. Jedni twierdzili, że kolejny krążek się nie ukaże w ogóle, a raper zakończył karierę na dobre, inni liczy na spektakularny powrót. Wątpliwości zostały rozwiane wraz z ogłoszeniem pierwszych artystów, którzy zasilili szeregi wytwórni StoproRap.

Eldo – Alfa – znamy datę premiery

Najnowszy krążek warszawskiego rapera, noszący tytuł Alfa będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku! O tej doskonałej nowinie Eldoka poinformował za pomocą Twittera.

Krążek ukaże się, cytując klasyka, miesiąc przed grudniem, a dokładnie 9 listopada. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i przypominać sobie utwory z bogatego dorobku Leszka. Jak chociażby ten:

Eldo – Granice

Eldo powraca! Warszawski raper zdradził datę premiery swojego najnowszego albumu. Oj, długo przyszło nam czekać na tę płytę. Eldo i jego prawdopodobnie ostatni album Oj naczekali się fani Eldoki. Od premiery ostatniej płyty warszawskiego rapera minęły już prawie 4 lata. Chi, czyli druga część tryptyku, którym Leszek postanowił zakończyć swoją karierę sceniczną, ukazała się w […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.