Kadr z teledysku

Kaczor i Pih promują wspólne wydawnictwo nowym singlem – na feacie Paluch


08 października 2021

Podziel się newsem:

Polska scena uliczna po raz kolejny udowadnia, że stoi mocno i nigdzie się nie wybiera. Trzy legendy połączyły siły w nowym singlu. Jest on zwiastunem kolejnego wspólnego albumu Kaczora i Piha. Sprawdź szczegóły.

Kaczor i Pih – Z Zimną Krwią

To już drugi wspólny projekt Kaczora i Piha obok wydanej w 2017 ZŁEJ KRWI. Premiera wydawnictwa datowana jest na 22 października. Ukaże się nakładem wytwórni StoproRap. Płytę możecie zamówić w przedsprzedaży w wersji standardowej bądź rozszerzonej o cały pakiet bajerów, m.in. kasetę, koszulkę i snapbacka. Wśród gości zaproszonych na płytę mają pojawić się Joda, Demia Doberman, Śliwa, donGURALesko oraz Shellerini. Za oprawę graficzną projektu odpowiedzialny jest Ral Duke.

Jesteśmy mocno podjarani, ponieważ za ilustracje odpowiedzialny jest Ral Duke – ten sam Ral Duke, który jest znany ze współpracy z jedną z najbardziej obecnie topowych ekip na amerykańskim rynku rapowym – Griselda Records. W jego dorobku znajdują się także prace dla Ghostface Killah i Alchemista, a to jedynie część jego bogatego portfolio. Swoim projektem – idealnie oddał to co zawarliśmy na albumie, także możecie spodziewać się od nas ciężkiej, brudnej i bezkompromisowej muzyki, do jakiej przyzwyczailiśmy Was na ZŁEJ KRWI.

– czytamy na stronie preorderu

Przeczytaj także: DedisIntruzEpisObserwator i Śliwa promują „Rap Najlepszej Marki 3” singlem „Nasze słowa”

Kaczor Pih Paluch singiel
okładka płyty, źródło: StoproRap

Kaczor x Pih – Człowiek Z Przeszłością feat. Paluch

To już czwarty numer promujący wspólny album Kaczora i Piha, obok m.in. Noża w Plecy i Chłopaków z Bloków. Gościnnie udzielił się na nim Paluch. Wyprodukowany został przez Miksera. Za mix i master odpowiedzialny jest Puzzel. Klip do kawałka to natomiast dzieło King Yeti Filmz.

Polska scena uliczna po raz kolejny udowadnia, że stoi mocno i nigdzie się nie wybiera. Trzy legendy połączyły siły w nowym singlu. Jest on zwiastunem kolejnego wspólnego albumu Kaczora i Piha. Sprawdź szczegóły. Kaczor i Pih – Z Zimną Krwią To już drugi wspólny projekt Kaczora i Piha obok wydanej w 2017 ZŁEJ KRWI. Premiera […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →