I to jest news: Peja i Sokół nagrali wspólny numer


13 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Peja sprawił, że niebawem usłyszymy utwór, w którym spotkają się legendy z trzech ważnych rapowych ośrodków: Poznania, Warszawy i Wrocławia.

To nie pierwsza taka współpraca

Młodsi słuchacze mogą tego nie pamiętać, ale mimo wspólnych kawałków, już w latach 00. Peja i Sokół mieli ze sobą na pieńku. Najbardziej jaskrawym tego przykładem było zresztą spalenie koszulki PROSTO przez Rycha. To jednak przeszłość. Nie dość, że panowie pięć lat temu nagrali kawałek Salute na płytę Peji, to pogodzili się dużo wcześniej. Teraz wyrazem ich przelotu osobistego i muzycznego stanie się kolejny numer. Dowiedzieliśmy się o nim za sprawą szczególnego wpisu w mediach społecznościowych.

RPS / DJ Zel – Salute, feat. Sokół & Marysia Starosta

Featuring ogłoszony z honorami

Dziś Międzynarodowy Dzień Dzieci Ulicy. Również i o tym zdarzyło nam się rozmawiać z Wojtkiem na przestrzeni ostatnich lat. Cytując Piha „Co gdyby nie rap” nie mamy złudzeń, że nasze drogi mogłyby się mocno skomplikować gdyby nie zajęcia, które wypełniły nam czas, w którym doszliśmy do tego etapu co teraz. Często słuchacz wskazuje samych raperów jako ludzi, którzy potrafią wygrać życie mimo niesprzyjających okoliczności (wyjątkowych) na samym starcie. Nie mi to oceniać uważam jednak, iż formuła Run from the Streets (która rozwinąłem na płycie Ski Składu w utworze Po to żeby dzieci miały…) w postaci zdrowej oceny sytuacji, własnych wyborów i priorytetów znacznie pomogła mi zmienić swoje realia. Zatem zamiast dramatycznego finału mamy nadzieję na lepszą przyszłość czego życzę wszystkim dzieciakom, którzy zostali w biegach startowych jak ja i Wojtek 25 lat temu. Pamiętajcie, że nadzieja umiera ostatnia. A dziś po raz kolejny Wojtek Sokół gości na moim albumie towarzysząc mi podczas tej drogi

– napisał sam zainteresowany, podkreślając wagę nowej nagrywki.

Warto przy tym dodać, że bit wyprodukuje oczywiście Magiera, 1/2 legendarnego duetu White House, dopełniając tym samym skład super tercetu.

Album w maju

Początkowo Ricardo miał być EP-ką, ale z uwagi na liczbę wartych do poruszenia tematów stał się LP. I nie ma na co narzekać, patrząc choćby na rozbudowany skład gości. Są w nim i starzy znajomi, i nowe postaci, więc po prostu pojedźmy ksywkami i nazwami: DonGURALesko, VNM, Sztoss, Hałastra, Simpson, John Mojo, Shazaam, Perro ZW. Premiera już 21 maja.

Peja Ricardo

Peja sprawił, że niebawem usłyszymy utwór, w którym spotkają się legendy z trzech ważnych rapowych ośrodków: Poznania, Warszawy i Wrocławia. To nie pierwsza taka współpraca Młodsi słuchacze mogą tego nie pamiętać, ale mimo wspólnych kawałków, już w latach 00. Peja i Sokół mieli ze sobą na pieńku. Najbardziej jaskrawym tego przykładem było zresztą spalenie koszulki […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →