Black X-mas, czyli Mikołajki w rytmie hip hopu!


22 listopada 2018

Podziel się newsem:

6 grudnia w poznańskim klubie U Bazyla odbędzie się 10. edycja rapowej imprezy!

Zamiast czekoladowego Mikołaja pod poduszką i skarpety wypchanej cukierkami – porządna dawka lokalnego rapu w najlepszym wydaniu, czyli Black X-mas!

Impreza organizowana jest przez portal poznanskirap.com oraz ekipę Winiary Bookings, a wlotki na rapowe Mikołajki znajdziecie na Biletomat.pl!

Kto zagra podczas 10 edycji Black X-mas? Na scenie klubu U Bazyla wystąpią: Dolun / Killyrgod, DJ Soina, UPOJENI LABEL (Jagła, BJN, Profesor Smok), Rafi / Ceha, RY23, Śliwa Aspiratio Crew i donGURALesko.

Podsumowując – gotujcie się na klasyczną rozwałkę grudniową oraz najlepszą zabawę w środku polskiej zimy. ☃️

6 grudnia w poznańskim klubie U Bazyla odbędzie się 10. edycja rapowej imprezy! Zamiast czekoladowego Mikołaja pod poduszką i skarpety wypchanej cukierkami – porządna dawka lokalnego rapu w najlepszym wydaniu, czyli Black X-mas! Impreza organizowana jest przez portal poznanskirap.com oraz ekipę Winiary Bookings, a wlotki na rapowe Mikołajki znajdziecie na Biletomat.pl! Kto zagra podczas 10 edycji […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →