Następny do piekłaFilipka pokrył się złotem


05 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Filipek w swoich mediach społecznościowych podzielił się informacją, że jego album Następny Do Piekła osiągnął status złotej płyty. Sprawdź szczegóły.

Filipek z pierwszym wyróżnieniem ZPAV w karierze

Filipek jest niezwykle płodnym artystą, w przeciągu 7 lat od kiedy regularnie wrzuca do sieci muzykę, wydał aż 15 projektów. Nigdy to jednak nie przekładało się to jednak na sukcesy sprzedażowe. Zmieniło się to za sprawą przyznania złotej płyty za album Następny Do Piekła, o czym artysta poinformował wczoraj w swoich mediach społecznościowych. Jest to pierwsze wyróżnienie ZPAV odebrane przez Filipka. Przemyśleniami o swoim sukcesie na łamach Facebooka podzielił się sam zainteresowany:

Niby wiele dróg życiowych, związanych z presją społeczeństwa, ale tak naprawdę tylko jedna której pragnąłem. Nie myślałem wtedy, że robię coś dużego, coś co siądzie, robiłem po prostu to, do czego podświadomie czuje, że zostałem stworzony. Do muzyki. I teraz mam nagrodę. Zawsze uczono mnie skromności, z domu, ze szkoły. Żeby się nie unosić, żeby przyjmować cierpliwie krytykę, robić kolejne projekty, jeżeli to Ci sprawia największa przyjemność. Przez to czasami ludziom wydaję się zwykły, cichy, normalny, bez przebicia. Sympatyczny, ale są od niego ciekawsi. Bo dzisiaj trzeba być trochę pajacem, trochę grać, a, że coraz więcej osób to robi, to i większe grono uspokoi nasze sumienie mówiąc “czym Ty się przejmujesz?”. U mnie w klipach nie ma drogich zegarków, pozerki, atrap pistoletów, kodeinowych dziwolągów. Mi to nie imponuje. Jesteśmy normalni, nasi odbiorcy też. A tym wszystkim, którzy mówią, że dziś takiego rapu już nikt nie słucha, mogę powiedzieć choć raz – nieprawda. Tu macie dowód, że jest inaczej. Jest lub było. Bo ja wciąż mam ambicje, ciągle ogromne plany i przejebanie wielką motywacje.

Oficjalne wyróżnienie złotą płytą za album “Następny Do Piekła”

"Następny do piekła" Filipka pokrył się złotem

Sprawdź także: Filipek kontynuuje promocję nowej płyty. „Yin Yang” z Dianą Ciecierską dostępne

Filipek w swoich mediach społecznościowych podzielił się informacją, że jego album Następny Do Piekła osiągnął status złotej płyty. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →