kadr z fanowskiego remake'u „Need For Speed Underground 2"

„Need For Speed Underground 2” niczym nowa gra w remake’u na Unreal Engine 5


01 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Need For Speed Underground 2 wyglądający jak z 2022 roku? To możliwe. Wszystko za sprawą fanowskiego remake’u gry, który powstał na Unreal Engine 5.

Klasyk klasyków w nowej odsłonie

Nowy Need For Speed tuż za rogiem. Już jutro (2 grudnia) premierę będzie miała odsłona Unbound, która z powodu m.in. zaangażowania A$AP-a Rockiego jako postaci z gry budzi większe emocje niż kilka poprzednich części gry. Jest jednak spora grupka fanów serii, która wciąż z utęsknieniem wspomina złoty czas serii. Do dziś przekrzykują się, czy najlepszy był Most Wanted czy Carbon. A może Underground 2? Ostatnia z tych propozycji wywołała u fanów tak duże pokłady nostalgii, że postanowili zrobić coś z faktem, że branża gier komputerowych rozwija się niesamowicie szybko i stare gry nie imponują graficznie już tak bardzo, jak kilkanaście lat temu. Grupka zajawkowiczów przeniosła Need For Speed Underground 2 na silnik najnowszej generacji Unreal Engine 5. Na poniższym trailerze możecie zobaczyć fragment ich gotowej pracy oraz tego, jak potencjalnie gra mogłaby wyglądać. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój, bo na ten moment wygląda to bardzo imponująco.

Need For Speed Underground 2 w wersji na Unreal Engine 5

Czterech polskich raperów w soundtracku Unbound

W ostatnich tygodniach o Need For Speed Unbound zrobiło się głośno także po ujawnieniu soundtracku z gry. Pojawiło się w nim bowiem czterech polskich raperów: Oki, Gedz, Gibbs i Oliver Olson. Numery, jakie trafiły do gry to Siri oraz Tłoki. Wśród pozostałych zaproszonych na soundtrack artystów znajdziemy również Tommy’ego Casha, Slowthaia, Playboi Cartiego, Boneza MC czy Tylera, The Creatora.

Need For Speed Underground 2 wyglądający jak z 2022 roku? To możliwe. Wszystko za sprawą fanowskiego remake’u gry, który powstał na Unreal Engine 5. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →