fot. Robert Kamau/GC Images

A$AP Rocky zostanie pozwany przez A$AP Rellego za strzelaninę w Los Angeles


11 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

A$AP Rocky będzie musiał zmierzyć się z zarzutami A$AP Rellego. Są one owocem strzelaniny w Los Angeles, w której brał udział raper.

Temat strzelaniny w wykonaniu muzyka powraca

Po aresztowaniu wokalisty w związku z incydentem, jaki miał miejsce w listopadzie 2021 roku, były członek A$AP Mob oskarżył muzyka jako domniemana ofiara strzelaniny. Cała sprawa trafi do sądu.

Przeczytaj także: A$AP Rocky o chodzeniu w damskich ciuchach: „To jest świetne”

a$ap rocky
fot. Michael Campanella/Redferns

20 kwietnia A$AP Rocky został aresztowany na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles w związku z wcześniej niezgłoszoną strzelaniną, która miała miejsce 6 listopada 2021 roku. Do zdarzenia miało dojść w okolicy Vista Del Mar oraz Selma Avenue. Cała sprawa nie odbiła się jednak wielkim echem, a oskarżenia wobec wokalisty ucichły. Po jakimś czasie powracają one jednak ze strony A$AP Relliego, byłego członka A$AP Mob, który twierdzi, że jest ofiarą strzelaniny. Jego prawnicy ujawnili Rolling Stone, że Reli (którego prawdziwe nazwisko brzmi Terell Ephron) złoży pozew cywilny przeciwko Rocky’emu.

Według obecnych doniesień ze strony prawników Jamala Toosona i Briana Hurwitza Rocky miał zwabić Rellego do ich centralnej lokalizacji w Hollywood w celu omówienia sporu między nimi. Rocky przybył na miejsce z pistoletem, który wyciągnął bez jakiegokolwiek ostrzeżenia, by celowo oddać kilka strzałów w Ephrona. Adwokaci Rellego twierdzą, że w wyniku tego incydentu gwiazda spotkała się z wielokrotnymi groźbami śmierci, a także nieodwracalnymi szkodami na zdrowiu.

Rocky i Relli zaprzyjaźnili się w czasach liceum. Choć Relli sam nie był raperem, to właśnie jemu Rocky zawdzięcza dołączenie do grupy A$AP Yams. Jest on również menedżerem talentów i producentem.

A$AP Rocky będzie musiał zmierzyć się z zarzutami A$AP Rellego. Są one owocem strzelaniny w Los Angeles, w której brał udział raper. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →