fot. Getty Images

A$AP Rocky został aresztowany za rzekomą napaść z bronią w ręku


20 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Tuż po wylądowaniu samolotu A$AP Rocky został zatrzymany przez policję. Rapera aresztowano w związku z rzekomą strzelaniną, w której miał brać udział artysta.

A$AP Rocky zatrzymany w Los Angeles

Jak podaje serwis TMZ, ASAP Rocky został aresztowany w środę tuż po wylądowaniu prywatnego samolotu, którym wracał wraz z Rihanną z Barbadosu. Według obecnych informacji funkcjonariusze mieli podejść do rapera i skuć go kajdankami. Amerykański portal donosi, że podczas zatrzymania postawiono artyście zarzut napaść z bronią w ręku.

Zobacz: Rihanna jest w ciąży! Wokalistka i A$AP Rocky podzielili się informacją ze światem

Według źródeł prawniczych, do których dotarło TMZ oraz NBC, aresztowanie ma związek z wydarzeniami, które miały miejsce 6 listopada zeszłego roku, kiedy rzekoma ofiara twierdziła, że to właśnie Rocky strzelił do niej trzy lub cztery razy, raniąc ją w lewą rękę. Policja twierdzi, że raper znał domniemaną ofiarę, a do strzelaniny doszło po kłótni pomiędzy nimi. Do zdarzenia miało dojść w okolicy Vista Del Mar oraz Selma Avenue ok. 22:30. Według zeznań ofiary raper szedł z dwiema innymi osobami, po czym podszedł do niej z bronią. Dzień później A$AP Rocky występował w Complex Con.

W sieci pojawiło się również nagranie funkcjonariuszy, którzy za pomocą tarana, dostawali się do domu rapera. Obecnie trwa przeszukanie posiadłości.

To nie pierwsze problemy z prawem Rocky’ego

W 2019 roku A$AP Rocky został aresztowany przez szwedzką policję w związku z napaścią i pobiciem. Wówczas do internetu wypłynęło nagranie, na którym widać Rocky’ego okładającego przechodnia, którego wcześniej powalił na ziemię. Raper twierdził, że działał w obronie własnej, jednak nawet wstawiennictwo ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych nie wpłynęło na wyrok szwedzkiego sądu. ASAP Rocky otrzymał karę dwóch lat pozbawienia wolności w zawieszeniu. Oprócz tego gwiazdor musiał wypłacić ofierze odszkodowanie. Za winnych uznano także ochroniarzy rapera – Bladimira Corniela oraz Davida Rispersa – którzy również usłyszeli wyroki w zawieszeniu.

Tuż po wylądowaniu samolotu A$AP Rocky został zatrzymany przez policję. Rapera aresztowano w związku z rzekomą strzelaniną, w której miał brać udział artysta. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →