materiały prasowe

A$AP Rocky wrzucił na Spotify „LIVE.LOVE.A$AP”


29 października 2021

Podziel się newsem:

A$AP Rocky świętuje dziesięciolecie debiutanckiego albumu. Z tej okazji album LIVE.LOVE.A$AP pojawił się na platformie Spotify i innych wiodących streamingach. Tracklista uległa niewielkim zmianom.

Debiut Rocky’ego na Spotify

A$AP Rocky świętuje jubileusz debiutu publikując LIVE.LOVE.A$AP na Spotify i innych platformach streamingowych. Opublikowanie płyty na tychże wiązało się jednak z pewnymi zmianami w pierwotnej trackliście. Z albumu znikły utwory Kissin’ Park oraz Out of This World. Dodano jednak Sandmana, którego produkcją zajęli się Kelvin Krash oraz Clams Casino.

A$AP Rocky – LIVE.LOVE.A$AP – odsłuch albumu

Historia debiutanckiego mixtape’u

LIVE.LOVE.A$AP zadebiutowało 31 października 2011 roku w formie darmowego downloadu. Gościnnie wystąpili chociażby Schoolboy Q, Fat Tony, SpaceGhostPurrp oraz przyjaciele Flaco z A$AP MobuA$AP Ferg, Twelvyy oraz Nast.

Zobacz: Filmowi Judas And The Black Messiah towarzyszy równie interesujący soundtrack

Album promowały dwa single: Purple Swag oraz Peso na bicie A$AP Ty Beats (producent wyprodukował również podkład do Wilczego Sezonu Młodych Wilków Popkillera).

A$AP Rocky – Peso

Album LIVE.LOVE.A$AP powstał tuż po tym, jak A$AP Rocky postanowił przestać sprzedawać narkotyki i skupić się na muzycznej karierze. Po sukcesie Peso Flaco podpisał kontrakt na trzy miliony dolarów z Polo Grounds i RCA. Płyta powstała na Brooklynie pod okiem Daniela Lynasa oraz Fransa Mernicka.

LIVE.LONG.A$AP zostało bardzo dobrze przyjęte przez krytyków oraz słuchaczy. Magazyn XXL ocenił debiutancki materiał Rocky’ego na 4/5, Pitchfork przyznał 8.2/10, a na Metacritic zyskał aż 83 punkty. W 2019 roku Pitchfork zakwalifikowało LIVE.LOVE.A$AP na 137 miejscu listy 200 Najlepszych Albumów drugiej dekady XXI wieku.

A$AP Rocky – LIVE.LOVE.A$AP – TEN YEAR ANNIVER$ARY

A$AP Rocky świętuje dziesięciolecie debiutanckiego albumu. Z tej okazji album LIVE.LOVE.A$AP pojawił się na platformie Spotify i innych wiodących streamingach. Tracklista uległa niewielkim zmianom. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →