Taylor Swift i Brendon Urie z Panic! at the Disco we wspólnym utworze


30 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Sądząc po popularności, jaką cieszy się kawałek, fani byli bardzo spragnieni nowości od artystki. Klip pobił rekord wyświetleń w ciągu doby.

Reklama

Ostatni album Taylor Swift – Reputation – ukazał się półtora roku temu. Od tego czasu nie pojawił się żaden nowy materiał od artystki. Aż do teraz.

W piątek pojawił się klip do utworu ME!, w którym artystka połączyła siły z wokalistą zespołu Panic! at the Disco – Brendonem Urie.  Klip w ciągu pierwszej doby uzyskał rekordową liczbę wyświetleń na Youtube – ponad 65 milionów! 

Tym samym Taylor Swift ustanowiła nowy rekord, jeżeli chodzi o żeński klip, bijąc dotychczasową „królową” – Arianę Grande i jej Thank You, Next.

Nie obyło się jednak bez kontrowersji. W Internecie pojawiło się wiele głosów, że refren utworu łudząco przypomina ten z piosenki Emeli Sande – Next To Me. A Wy słyszycie podobieństwo?

Sądząc po popularności, jaką cieszy się kawałek, fani byli bardzo spragnieni nowości od artystki. Klip pobił rekord wyświetleń w ciągu doby. Ostatni album Taylor Swift – Reputation – ukazał się półtora roku temu. Od tego czasu nie pojawił się żaden nowy materiał od artystki. Aż do teraz. W piątek pojawił się klip do utworu ME!, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: