Alicia Keys dzieli się nowym utworem „Good Job”


23 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Alicia Keys wydała nowy utwór dedykowany pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim tym, którzy na co dzień zmagają się z pandemią. Posłuchajcie singla Good Job.

Alicia Keys, z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej na świecie, przełożyła datę premiery swojego siódmego albumu studyjnego, zatytułowanego ALICIA. Krążek początkowo miał ukazać się 20 marca. Obecnie jego premiera zapowiedziana jest na 15 maja. Płytę promują single Time Machine, Underdog and Show Me Love z gościnnym udziałem Miguela.

Alicia Keys – Underdog

Good Job – Alicia Keys w utworze dla bohaterów walki z pandemią

W międzyczasie artystka podzieliła się nowym utworem Good Job. Piosenka ta została pierwotnie napisana dla bohaterów w życiu artystki, przede wszystkim jej mamy. Jednak wraz z rozprzestrzenianiem się pandemii, Alicia poczuła, że pasuje on teraz także do wielu innych osób.

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się na pierwszej linii w szpitalach, łączysz pracę, rodzinę i domowe nauczanie, dostarczasz pocztę, paczki lub jedzenie, czy napotykasz inne osobiste trudności z powodu COVID-19, jesteś widziany, kochany i mocno doceniany

W serwisach streamingowych pojawiło się nagranie audio nowego utworu, a jego oficjalna premiera będzie miała miejsce dzisiaj podczas specjalnego programu #CNNTownHall w telewizji CNN.

Alicia Keys – Good Job

Utwór Good Job to prawdopodobnie kolejny singiel z nadchodzącej płyty.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.