Jennifer Lopez i Shakira wystąpią razem podczas Super Bowl 2020!


28 września 2019

Podziel się newsem:

Dwie latynoskie gwiazdy – Jennifer Lopez i Shakira szykują wspólny występ podczas najważniejszej sportowej imprezy w USA. Artystki zaśpiewają razem w ramach Super Bowl Halftime Show 2020.

Tego nikt się nie spodziewał! Dwie latynoskie wokalistki – Jennifer Lopez i Shakira w swoich mediach społecznościowych zamieściły zapowiedź wspólnego występu! Gwiazdy połączą siły na potrzeby przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show.

Super Bowl, czyli finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim to najważniejsze sportowe wydarzenie w Stanach Zjednoczonych. Tradycyjnie w przerwie po pierwszej połowie meczu odbywa się Halftime Show, czyli 15-minutowy koncert. W tym roku wystąpił zespół Maroon 5 oraz raperzy Travis Scott i Big Boi.

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl 2020

Po połączeniu J Lo i Shakiry możemy spodziewać się naprawdę energetycznego show! Same artystki tak mówią o wspólnym występie:

Jennifer Lopez: Od kiedy zobaczyłam Dianę Ross wznoszącą się do nieba podczas halftime show, marzyłam o występie na Super Bowl. A teraz to jest jeszcze bardziej wyjątkowe, nie tylko dlatego, że to 100 rocznica powstania NFL, ale także dlatego, że wystąpię z inną Latynoską. Nie mogę doczekać się tego, by pokazać, co m, dziewczyny, potrafimy zrobić na największej scenie świata

Shakira: Czuję się tak zaszczycona, przejmując jedną z największych scen świata w towarzystwie innej artystki, reprezentujących Latynosów i Latynoski z USA i całego świata – a do tego w moje urodziny! To jest prawdziwy amerykański sen, a my damy występ życia!

Jennifer Lopez i Shakira na Super Bowl 2020

Dwie latynoskie gwiazdy – Jennifer Lopez i Shakira szykują wspólny występ podczas najważniejszej sportowej imprezy w USA. Artystki zaśpiewają razem w ramach Super Bowl Halftime Show 2020. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →