Shakira w teledysku do „El Jefe”

Shakira pokazuje w teledysku nianię, która powiedziała jej o zdradzie Piqué


25 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

El Jefe to najnowszy singiel, w którym Shakira opowiada o niani, która miała nie dostać od piłkarza wynagrodzenia po tym, gdy ją zwolnił. Artystka nie zna litości!

Shakira znów na topie

Autorka hitów sprzed ponad dekady – Waka Waka, Hips Don’t Lie, Loca, Can’t Remember to Forget You – przeżywa prawdziwy renesans swojej kariery. Kolumbijska gwiazda popu Shakira oczarowała branżę muzyczną na początku lat dwutysięcznych i do dziś uznaje się ją za jedna z najpopularniejszych latynoskich piosenkarek na świecie. Poza charakterystycznym głosem, którym operuje zarówno w angielskich, jak i hiszpańskich chwytliwych utworach, zachwyca umiejętnościami tanecznymi oraz piękną, naturalną urodą. Świat pokochał ją podwójnie, gdy związała się na stałe z piłkarzem Gerardem Piqué. Gwiazda pop i WAG w jednym? PR-owy sukces murowany. Piosenkarka jednak nie pławiła się w celebryckim życiu przez ostatnią dekadę związku. Skupiła się na wychowywaniu ich dwójki dzieci – Milány (10 lat) i Sashy (8 lat) – i stroniła od życia w cieniu skandali. Aż do niedawna.

Shakira i Bizarrap

Za pomocą piosenki Bzrp Music Sessions, tom. 53 z argentyńskim DJ Bizarrapem ujawniła zdradę swojego partnera. Była wobec niego bezlitosna, tak samo jak tabloidy w kolejnych tygodniach. Piosenka na dodatek królowała na listach przebojów, przypominając, że Shakira wciąż ma wiele do powiedzenia swoją muzyką. Artystka zamieniła sytuację, która mogła być dla niej w pewien sposób upokarzająca, w szansę na pokazanie złości, smutku oraz niezależności, którą może motywować kobiety, które doświadczyły zdrady. Nie zaprzecza, że nowy okres jej kariery jest powiązany z wydarzeniem w życiu. Doskonale to jednak wykorzystuje. Ostatnio wywołała spore zamieszanie 10-minutowym występem podczas MTV VMAs. Wykonała tam między innymi single wydane w ostatnich miesiącach – TQG z latynoską gwiazdą Karol G, Copa Vacía. Pod koniec września pokazała najnowszy singiel El Jefe, któremu towarzyszy teledysk z (nie tak bardzo) ukrytym znaczeniem.

Niania w teledysku do El Jefe. Ona ujawniła zdrady Piqué

El Jefe to dynamiczny utwór, nawiązujący do folkowych brzmień latynoskich. Wspólnie z Shakirą występuje w nim Fuerza Régida. Tym razem przesłaniem jej muzyki staje się niesprawiedliwość i nierówności społeczne. To jednak znów pretekst do mrugnięcia okiem w stronę antyfanów Piqué. W teledysku występuje Lili Melgar, która była ich wieloletnią nianią. Piłkarz miał rzekomo zwolnić ją bez wynagrodzenia. „Ta piosenka jest dla ciebie, bo nie dostałaś odprawy” – słyszymy w utworze. Pikanterii dodaje fakt, że to podobno niania miała powiedzieć piosenkarce o zdradach byłego męża.

El Jefe to najnowszy singiel, w którym Shakira opowiada o niani, która miała nie dostać od piłkarza wynagrodzenia po tym, gdy ją zwolnił. Artystka nie zna litości! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →