Dokument o Michelle Obamie od jutra na Netflixie

Obserwuj nas na instagramie:

6 maja na Netflixie pojawi się dokument Becoming. Moja historia, który przedstawi kulisy powstawania bestsellerowej autobiografii Michelle Obamy. Zobaczcie zwiastun.

Becoming. Moja historia. Bestsellerowa autobiografia Michelle Obamy

Michelle Obama, była Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych w listopadzie 2018 roku wydała swoją autobiografię zatytułowaną Becoming. Moja historia. Książka bardzo szybko zyskała uznanie czytelników na całym świecie. Do tej pory sprzedało się ponad 10 milionów egzemplarzy.

Wydawnictwo dzieli się na trzy części: Becoming Me – opowiadająca o dzieciństwie i edukacji autorki, Becoming Us – o małżeństwie z Barackiem Obamą oraz Becoming More – w której opowiada o swojej działalności społecznej oraz o tym, jak łączy ją z byciem matką i żoną.

becoming. moja historia - autobiografia Michelle Obamy
Michelle Obama – Becoming. Moja historia – okładka książki

Dokument o Michelle Obamie od 6 maja na Netflixie

Po 1,5 roku od wydania książki, Netflix poinformował o powstaniu filmu dokumentalnego o tym samym tytule. W produkcji zobaczymy kulisy trasy promującej książkę Michelle Obamy, w czasie której była Pierwsza Dama odwiedziła 34 amerykańskie miasta.

Film Becoming. Moja historia to kameralna opowieść o Michelle Obamie rozgrywająca się w chwili wielkiej zmiany zachodzącej nie tylko w jej życiu, ale również w kraju, któremu wspólnie z mężem przez osiem pamiętnych lat służyła w Białym Domu. Dzięki temu dokumentowi widzowie mają okazję poznać zza kulis codzienność byłej pierwszej damy, która wyrusza w podróż po 34 miastach, aby głosić przesłanie o sile wspólnoty pozwalającej zasypywać podziały oraz potędze więzi ujawniającej się wówczas, gdy otwarcie i szczerze dzielimy się swoimi historiami.

Zobaczcie oficjalny zwiastun produkcji:

Dokumentowi towarzyszyć będzie ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiada Kamasi Washington.

To była przyjemność i zaszczyt pracować przy Becoming. Michelle Obama jest niesamowitą osobą, a ten film daje wyjątkowy wgląd w to, kim jest, jak myśli i jak porusza się po świecie. To naprawdę inspirujące! Praca z niesamowitą reżyserką filmu Nadią Hallgren nad stworzeniem muzycznej palety, która wspiera ten niesamowity dokument, była naprawdę błogosławieństwem. Jestem jej bardzo wdzięczny za możliwość bycia częścią tego projektu. Czas Baracka i Michelle Obamy jako Prezydenta i Pierwszej Damy wpłynął na historię tego kraju i świata, który trudno jest wyrazić słowami, ale zarówno książka Michelle Obamy, jak i film Nadii Hallgren wykonali niesamowitą robotę!

Kamasi Washington

Premiera albumu zaplanowana jest na 15 maja.

Becoming (Music From the Netflix Original Documentary) – tracklista

 1. Shot Out of a Cannon
 2. Becoming
 3. Take in the Story
 4. Southside V.1
 5. Dandy
 6. The Rhythm Changes
 7. Song For Frasier
 8. Announcement
 9. Detail
 10. Fashion Then and Now
 11. Provocation
 12. Connections
 13. Looking Forward
 14. I Am Becoming
 15. Southside V.2

6 maja na Netflixie pojawi się dokument Becoming. Moja historia, który przedstawi kulisy powstawania bestsellerowej autobiografii Michelle Obamy. Zobaczcie zwiastun. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Becoming. Moja historia. Bestsellerowa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →