fot. Netflix

“Halftime” – powstał dokument o występie Jennifer Lopez podczas Super Bowl


13 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Halftime, dokument o występie Jennifer Lopez w przerwie meczu Super Bowl LIV, będzie miał premierę podczas festiwalu Tribeca. Kilka dni później trafi na Netflix.

Jennifer Lopez gwiazdą filmu dokumentalnego Halftime

Halftime, czyli film, który pozwoli nam zajrzeć za kulisy życia Jennifer Lopez, zainauguruje tegoroczną edycję festiwalu Tribeca (8-19 czerwca 2022) w Nowym Jorku, a dokładnie w United Palace, kilka przecznic od Bronksu, gdzie dorastała J.Lo. Niespełna tydzień później, 14 czerwca, dokument będzie można obejrzeć na Netflixie.

Tribeca Festival zawsze był festiwalem aktywistów — świętem rozrywki i innowacji pośród niezwykłych wyzwań. Cieszymy się, że możemy rozpocząć od HALFTIME, inspirującego filmu dokumentalnego, który przedstawia aktywizm Jennifer Lopez poprzez jej kultowy pokaz podczas przerwy w meczu Super Bowl. Tribeca z dumą prezentuje szeroki wybór różnorodnych programów, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie na rzecz równości i integracji. Z niecierpliwością czekamy na premierę tej pięknej eksploracji kultury i dziedzictwa latynoskiego J. Lo w United Palace, zaledwie kilka przecznic od Bronxu.

– mówi Jane Rosenthal, współzałożycielka Tribeca Festival i dyrektor generalna Tribeca Enterprises
Jennifer gwiazdą filmu dokumentalnego Halftime
Halftime, plakat zapowiadający film

Netflix tak zapowiada produkcję:

(…) jest to coś więcej niż zwykły pamiętnik koncertowy: to spojrzenie na najbardziej zaciekle chronione, prywatne chwile Lopez – rodzaj zakulisowego dostępu, którego pragną fani. W Halftime Lopez pozwala nam zajrzeć za kurtynę – rozpakowując wszystko, od jej kultowego występu na Super Bowl w 2020 roku z Shakirą, po jej podróż jako mama, kreatywna latynoska i kobieta po 50-tce. Lopez, której nie widać w błyszczących wywiadach.


Halftime został wyreżyserowany przez dokumentalistkę Amandę Micheli, która napisała w oświadczeniu:

To zaszczyt zostać wybranym na otwarcie festiwalu Tribeca i świętować ten kamień milowy w życiu i karierze Jennifer, zaledwie kilka mil od miejsca, w którym dorastała! Możliwość udostępnienia tego filmu na dużym ekranie nowojorskiej publiczności to spełnienie marzeń.

Jennifer Lopez Super Bowl
fot. Neftlix

Halftime, dokument o występie Jennifer Lopez w przerwie meczu Super Bowl LIV, będzie miał premierę podczas festiwalu Tribeca. Kilka dni później trafi na Netflix. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →