Super Bowl LV za nami! Zobacz występy The Weeknd i Miley Cyrus

Obserwuj nas na instagramie:

Super Bowl LV przechodzi do historii, a wraz z nim kolejny, wyjątkowy Halftime Show, tym razem w wykonaniu The Weeknd. Zobaczcie, co się działo!

Tampa Bay Buccaneers zwyciężają Super Bowl LV

55. finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League przechodzi do historii, jako triumf drużyny Tampa Bay Buccaneers nad broniącymi tytułu Kansas City Chiefs. Mecz odbył się w tym roku w Tampie na Florydzie.

Super Bowl LV
Super Bowl 2021

Super Bowl 2021 – kolejne wyjątkowe Halftime Show

Równie silne emocje, co te związane ze sportem, wzbudzało tego wieczoru tradycyjne Halftime Show, czyli jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych, które uświetnia przerwę w meczu występami największych, światowych gwiazd. W ostatnich latach show przygotowywały chociażby Shakira, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Justin Timberlake, Maroon 5, Katy Perry, Coldplay, Bruno Mars, Beyonce, czy Madonna. Tym razem zaszczyt ten przypadł Abelowi Makkonenowi Tesfaye, czyli Kanadyjczykowi kryjącemu się pod pseudonimem The Weeknd.

Artysta dał tego wieczoru prawdziwe show na miarę Super Bowl. Podczas jego kilkunastominutowego występu nie zabrakło największych przebojów muzyka, zahaczających o najważniejsze albumy i momenty jego kariery. Całość uświetniła genialna scenografia, pirotechnika, muzycy, którzy zadbali o wyjątkowe, nowe aranżacje utworów The Weeknd oraz setki tancerzy. Najbardziej imponującym momentem show było z pewnością jego grande finale, podczas którego Kanadyjczyk w asyście ogromnej armii swoich tanecznych “klonów” przejął płytę stadionu Raymond James Stadium wykonując utwór Blinding Lights.

The Weeknd Super Bowl LV Halftime Show 2021
The Weeknd – Super Bowl LV Halftime Show

The Weeknd – koncert podczas Super Bowl 2021, tracklista

Pełna tracklista występu The Weeknd w ramach Super Bowl 2021 prezentuje się następująco:

Starboy
The Hills
Can’t Feel My Face
I Feel It Coming
Save Your Tears
Earned It
House of Balloons / Glass Table Girls
Blinding Lights

Zobacz Halftime Show podczas Super Bowl LV w wykonaniu The Weeknd

Miley Cyrus kolejną, niespodziewaną gwiazdą Super Bowl 2021

Halftime Show w wykonaniu The Weeknd to jednak nie jedyna atrakcja muzyczna tegorocznego Super Bowl. W ramach zupełnie nowej inicjatywy, tuż przed meczem wystąpiła również Miley Cyrus, która zagrała podczas wydarzenia TikTok Tailgate.

Artystka dała ponad godzinny koncert pełen niespodzianek, dostępny dla publiczności złożonej tylko i wyłącznie z zaszczepionych lekarzy i pracowników służby zdrowia. Na scenie nie zabrakło gości specjalnych w postaci Billy’ego Idola, z którym Cyrus wykonała Nightcrawling z jej najnowszego albumu Plastic Hearts i White Wedding z dyskografii Brytyjczyka. Wokalistka zaśpiewała również trzy utwory Joan Jett: Bad Karma, Bad Reputation, oraz I Hate Myself for Loving You. W secie Miley nie zabrakło również innych coverów i jej własnych przebojów.

Miley Cyrus Super Bowl LV 2021
Miley Cyrus

Miley Cyrus – koncert podczas Super Bowl 2021 TikTok Tailgate, tracklista:

Mickey (Toni Basil cover)
Prisoner
Night Crawling ft. Billy Idol
White Wedding ft. Billy Idol (Billy Idol cover)
Heart of Glass (Blondie cover)
Head Like a Hole (Nine Inch Nails cover)
High
Nothing Breaks Like a Heart
Jolene (Dolly Parton cover)
Midnight Sky
Bad Karma ft. Joan Jett
Bad Reputation ft. Joan Jett (Joan Jett and the Blackhearts cover)
I Hate Myself for Loving You ft. Joan Jett (Joan Jett and the Blackhearts cover)
Rebel Girl (Bikini Kill cover)
Angels Like You
We Can’t Stop
Plastic Hearts
Party in the U.S.A.
Wrecking Ball
The Climb

Zobacz TikTok Tailgate Show podczas Super Bowl LV w wykonaniu Miley Cyrus

Super Bowl LV przechodzi do historii, a wraz z nim kolejny, wyjątkowy Halftime Show, tym razem w wykonaniu The Weeknd. Zobaczcie, co się działo! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Tampa Bay Buccaneers zwyciężają Super Bowl LV […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →