fot. materiały prasowe

Miley Cyrus wystąpi podczas tegorocznego Super Bowl

Obserwuj nas na instagramie:

Takiego wydarzenia w historii Super Bowl jeszcze nie było! W tym roku czekają nas aż dwa występy. Oprócz The Weeknd zagra również Miley Cyrus!

TikTok Tailgate – nowe wydarzenie towarzyszące Super Bowl

TikTok Tailgate to wyjątkowe, nowe wydarzenie, które zadebiutuje podczas najważniejszego w tym roku meczu futbolu amerykańskiego – Super Bowl. Ten przedmeczowy event zainauguruje całe wydarzenie wyjątkowym występem.

Miley Cyrus zagra na Super Bowl dla pracowników służby zdrowia

W ramach TikTok Tailgate zagra Miley Cyrus, a jej występ będzie o tyle wyjątkowy, bowiem artystka zaprezentuje się jedynie przed publicznością składającą się z zaszczepionych pracowników służby zdrowia.

Już tydzień temu National Football League ogłosiło, że pozwoli na wzięcie udziału w Super Bowl LV 22 tysiącom osób, w tym 7500 przedstawicieli walczących na pierwszej linii pracowników służby zdrowia, którzy zasiądą na trybunach słynnego stadionu Raymond James Stadium w Tampa na Florydzie bezpłatnie.

Super Bowl LV – kiedy i gdzie oglądać?

Sama Miley przyznaje, że nie może się doczekać tego wyjątkowego show, które zaprezentuje przed meczem dla honorowych gości NFL. Jej występ zostanie wyemitowany w aplikacji TikTok i w amerykańskim kanale telewizyjnym CBS 7, 7 lutego o godzinie 20:30 polskiego czasu.

Miley Cyrus zdradza kulisy przygotowań do jej Super Bowl Pre-Show

Na kanale YouTube Miley Cyrus pojawiło się właśnie nagranie przedstawiające artystkę przygotowującą się do swojego show w ramach tegorocznego Super Bowl. Widzimy na nim Miley biegnącą na bieżni i jednocześnie śpiewającą cover utworu Rebel Girl grupy Bikini kill. Po chwili odpoczynku wokalistka bezbłędnie wykonuje piosenkę ze swojej najnowszej płyty Plastic HeartsAngels Like You. W filmie słyszymy również fragment jej przeboju We Can’t Stop. Prawdopodobnie to właśnie te utwory będziemy mogli usłyszeć podczas jej Super Bowl Pre-Show, ale artystka z pewnością nas jeszcze zaskoczy. Tymczasem zobaczcie, jak przygotowuje się do tego występu.

The Weeknd podczas Super Bowl Halftime Show 2021

Z kolei podczas tradycyjnego Super Bowl Halftime Show wystąpi w tym roku The Weeknd. Nie przegapcie tego pełnego emocji sportowo-muzycznego wieczoru!

Takiego wydarzenia w historii Super Bowl jeszcze nie było! W tym roku czekają nas aż dwa występy. Oprócz The Weeknd zagra również Miley Cyrus! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać TikTok […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →