Miley Cyrus wystąpi podczas tegorocznego Super Bowl

Podziel się newsem:

Takiego wydarzenia w historii Super Bowl jeszcze nie było! W tym roku czekają nas aż dwa występy. Oprócz The Weeknd zagra również Miley Cyrus!

TikTok Tailgate – nowe wydarzenie towarzyszące Super Bowl

TikTok Tailgate to wyjątkowe, nowe wydarzenie, które zadebiutuje podczas najważniejszego w tym roku meczu futbolu amerykańskiego – Super Bowl. Ten przedmeczowy event zainauguruje całe wydarzenie wyjątkowym występem.

Super Bowl Halftime Show
Super Bowl Halftime Show

Miley Cyrus zagra na Super Bowl dla pracowników służby zdrowia

W ramach TikTok Tailgate zagra Miley Cyrus, a jej występ będzie o tyle wyjątkowy, bowiem artystka zaprezentuje się jedynie przed publicznością składającą się z zaszczepionych pracowników służby zdrowia.

Już tydzień temu National Football League ogłosiło, że pozwoli na wzięcie udziału w Super Bowl LV 22 tysiącom osób, w tym 7500 przedstawicieli walczących na pierwszej linii pracowników służby zdrowia, którzy zasiądą na trybunach słynnego stadionu Raymond James Stadium w Tampa na Florydzie bezpłatnie.

Super Bowl LV – kiedy i gdzie oglądać?

Sama Miley przyznaje, że nie może się doczekać tego wyjątkowego show, które zaprezentuje przed meczem dla honorowych gości NFL. Jej występ zostanie wyemitowany w aplikacji TikTok i w amerykańskim kanale telewizyjnym CBS 7, 7 lutego o godzinie 20:30 polskiego czasu.

Miley Cyrus Super Bowl TikTok Tailgate
Miley Cyrus Super Bowl TikTok Tailgate

Miley Cyrus zdradza kulisy przygotowań do jej Super Bowl Pre-Show

Na kanale YouTube Miley Cyrus pojawiło się właśnie nagranie przedstawiające artystkę przygotowującą się do swojego show w ramach tegorocznego Super Bowl. Widzimy na nim Miley biegnącą na bieżni i jednocześnie śpiewającą cover utworu Rebel Girl grupy Bikini kill. Po chwili odpoczynku wokalistka bezbłędnie wykonuje piosenkę ze swojej najnowszej płyty Plastic HeartsAngels Like You. W filmie słyszymy również fragment jej przeboju We Can’t Stop. Prawdopodobnie to właśnie te utwory będziemy mogli usłyszeć podczas jej Super Bowl Pre-Show, ale artystka z pewnością nas jeszcze zaskoczy. Tymczasem zobaczcie, jak przygotowuje się do tego występu.

The Weeknd podczas Super Bowl Halftime Show 2021

Z kolei podczas tradycyjnego Super Bowl Halftime Show wystąpi w tym roku The Weeknd. Nie przegapcie tego pełnego emocji sportowo-muzycznego wieczoru!

The Weeknd - Super Bowl Halftime Show
The Weeknd – Super Bowl Halftime Show

Takiego wydarzenia w historii Super Bowl jeszcze nie było! W tym roku czekają nas aż dwa występy. Oprócz The Weeknd zagra również Miley Cyrus! TikTok Tailgate – nowe wydarzenie towarzyszące Super Bowl TikTok Tailgate to wyjątkowe, nowe wydarzenie, które zadebiutuje podczas najważniejszego w tym roku meczu futbolu amerykańskiego – Super Bowl. Ten przedmeczowy event zainauguruje […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →