The Weeknd wydaje płytę z największymi hitami


27 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Tuż przed występem na Super Bowl, The Weeknd wyda album The Highlights, na którym znajdą się jego największe przeboje, w tym Blinding Lights, The Hills czy Starboy.

Reklama

7 lutego na stadionie Raymond James Stadium w Tampa na Florydzie odbędzie się finałowy mecz futbolu amerykańskiego Super Bowl, podczas którego swoje Halftime Show zaprezentuje The Weeknd.

The Weeknd wydaje nowy album

Z tej okazji artysta wydaje album ze swoimi największymi przebojami. Na krążku zatytułowanym The Highlights znajdzie się 18 utworów, pochodzących z dotychczasowych wydawnictw The Weeknda, a także single nagrane z Daft Punk, Arianą Grande i Kendrickiem Lamarem. Krążek ukaże się 5 lutego, dwa dni przed występem podczas Super Bowl.

The Weeknd – The Highlights – lista utworów

 1. Save Your Tears
 2. Blinding Lights
 3. In Your Eyes
 4. Can’t Feel My Face
 5. I Feel It Coming, ft. Daft Punk
 6. Starboy, ft. Daft Punk
 7. Pray For Me, ft. Kendrick Lamar
 8. Heartless
 9. Often
 10. The Hills
 11. Call Out My Name
 12. Die For You
 13. Earned It (Fifty Shades Of Grey)
 14. Love Me Harder, ft. Ariana Grande
 15. Acquainted
 16. Wicked Games
 17. The Morning
 18. After Hours
The Weeknd wydaje płytę z największymi przebojami
The Weeknd – The Highlights – okładka albumu

Album jest dostępny w przedsprzedaży na stronie artysty, pod tym linkiem.


W 2020 roku The Weeknd wydał album After Hours, który okazał się ogromnym sukcesem. Pochodzący z niego kawałek Blinding Lights został uznany za najlepiej sprzedający się singiel i najczęściej odtwarzany utwór roku 2020.

The Weeknd – Blinding Lights


[Aktualizacja] Album The Weeknd – The Highlights już dostępny – odsłuch

Tuż przed występem na Super Bowl, The Weeknd wyda album The Highlights, na którym znajdą się jego największe przeboje, w tym Blinding Lights, The Hills czy Starboy. 7 lutego na stadionie Raymond James Stadium w Tampa na Florydzie odbędzie się finałowy mecz futbolu amerykańskiego Super Bowl, podczas którego swoje Halftime Show zaprezentuje The Weeknd. The […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.