Forbes ogłosił listę najbogatszych raperów świata. Na I miejscu jest…


07 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W tym roku Diddy został zdetronizowany przez kolegę z branży.

Forbes, jak co roku, zajrzał do portfeli najbogatszych ludzi świata, w tym tych z szołbizu. Oczywiście pod lupę wzięto też zarobki raperów, którzy bogacą się nie tylko na sprzedaży kolejnych albumów, ale też dzięki intratnym inwestycjom m.in. w branży alkoholowej.

Kto w poprzednim roku zarobił najwięcej hajsu? Tym razem na szczycie rankingu znalazł się Jay Z z niebagatelną sumką 900 milionów dolarów. Mąż Beyonce kosmiczne pieniądze zarabia dzięki udziałom w Roc Nation i TIDAL’u oraz sprzedaży własnego szampana Armand de Brignac i koniaku D’usse.

Na drugim miejscu znalazł się zdetronizowany, ubiegłoroczny lider – Diddy, który w 2017 roku zarobił “jedyne” 5 milionów i aktualnie jego majątek szacuje się na 825 baniek zielonych. Podium hip-hopowych bogaczy zamyka Dr. Dre z 770 milionami $.

Tak jest za wielką wodą. A jak to wygląda w Polsce? O zarobkach polskich hip hopowców przeczytacie tutaj. ⇓⇓⇓

Ile zarabiają polscy raperzy? Youtuber zajrzał hip-hopowcom do portfeli.

 

 

W tym roku Diddy został zdetronizowany przez kolegę z branży. Forbes, jak co roku, zajrzał do portfeli najbogatszych ludzi świata, w tym tych z szołbizu. Oczywiście pod lupę wzięto też zarobki raperów, którzy bogacą się nie tylko na sprzedaży kolejnych albumów, ale też dzięki intratnym inwestycjom m.in. w branży alkoholowej. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →