Ile zarabiają polscy raperzy? Youtuber zajrzał hip-hopowcom do portfeli.


30 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Czy Taco Hemingway zrobił już 6 zer? Czy raperzy zarabiają na muzyce, czy na ciuchach? Kto bierze najwięcej za koncert? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie tutaj.

Polacy lubią sobie zaglądać do portfeli, a coś w naszej mentalności sprawia, że nowy samochód sąsiada zawsze wprowadza podejrzenia i/lub melancholię. A jak finanse mają się u polskich hip hopowców? Zgrywają skromnych, czy obnoszą się z hajsem dla szpanu?

via GIPHY

Sprawę postanowił prześwietlić youtuber Paweł Svinarski z Abstra TV, który zajrzał polskim hip hopowcom do portfeli. Czy Sokół jest już milionerem? Co może sobie kupić Taco za gażę z jednego koncertu? Czy sprzedawanie płyt w ogóle się opłaca? Odpowiedzi znajdziecie w filmiku poniżej. Enjoy!

Czy Taco Hemingway zrobił już 6 zer? Czy raperzy zarabiają na muzyce, czy na ciuchach? Kto bierze najwięcej za koncert? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie tutaj. Polacy lubią sobie zaglądać do portfeli, a coś w naszej mentalności sprawia, że nowy samochód sąsiada zawsze wprowadza podejrzenia i/lub melancholię. A jak finanse mają się u polskich hip […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →