Neil Mockford/GC Images

Kanye West ze specjalną akcją na rzecz bezdomnych


27 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kanye West i jego marka Yeezy podejmują współpracę ze SkidRow, by wspomóc osoby bezdomne. Sprawdź szczegóły.

Yeezy i SkidRow na rzecz bezdomnych

W ostatnich miesiącach pojawia się coraz więcej doniesień, jakoby Kanye West podejmował kolejne działania na rzecz wsparcia osób bezdomnych w Los Angeles. Spotkał się m.in. z władzami miasta w tej sprawie. Teraz jednak Ye przechodzi do konkretnych działań. Jego firma odzieżowa Yeezy nawiązała współpracę z firmą SkidRow, marką odzieżową, która zatrudnia osoby bezdomne i przekazuje na ich rzecz część swoich zysków. Ponadto SkidRow organizuje SkidRow Fashion Week. Kanye West zaproponował stworzenie wspólnej kolekcji Yeezy x SkidRow, z której dochód zostanie w 100% przekazany na osoby bezdomne. Kolekcja, której premiera już 22 lutego, miałaby być promowana przez pokaz mody, na którym modelkami i modelami mają być osoby bezdomne. Jak twierdzi sam West, dąży on do tego, by podczas kolejnych kolekcji Yeezy x SkidRow bezdomni sami projektowali także ubrania.

Kanye West – Come to Life

Donda 2 nadchodzi

Tymczasem, jeśli chodzi o ruchy muzyczne Kanye Westa, potwierdziły się liczne doniesienia dotyczące powstawania drugiej części jego zeszłorocznego albumu Donda. Informację potwierdził MoneyBaggYo, udostępniając wiadomość, w której Kanye oficjalnie zaprasza go do prac nad Dondą 2. Pierwsza część okazała się wielkim sukcesem. W nieco ponad miesiąc album osiągnął liczbę miliarda odsłuchów w serwisie Spotify. Zadebiutował także na pierwszym miejscu zestawienia Billboard. Przyczynił się do tego z pewnością konflikt, jaki zaognił się pomiędzy Kanye a Drake’iem przy okazji premier płyt obu raperów. Cała sytuacja znalazła jednak swój szczęśliwy koniec, a obaj artyści zdążyli już nawet zagrać wspólny koncert w Los Angeles.

Kanye West i jego marka Yeezy podejmują współpracę ze SkidRow, by wspomóc osoby bezdomne. Sprawdź szczegóły. Yeezy i SkidRow na rzecz bezdomnych W ostatnich miesiącach pojawia się coraz więcej doniesień, jakoby Kanye West podejmował kolejne działania na rzecz wsparcia osób bezdomnych w Los Angeles. Spotkał się m.in. z władzami miasta w tej sprawie. Teraz jednak […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →