kadr z klipu do utworu „Runaway”

Kanye West i jego żona z zakazem pływania weneckimi gondolami po pokazaniu pośladków przez rapera


04 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West i jego żona dostali dożywotni zakaz korzystania z… weneckich gondoli. Wszystko przez viralowe zdjęcie.

Miniskandal na gondoli

Kanye West i Bianca Censori stali się niedawno bohaterami drobnego skandalu obyczajowego. Para wypoczywała w Wenecji, korzystając z najbardziej znanego tam środka transportu, a więc gondoli. Niestety raper poczuł się nieco… zbyt swobodnie. W pewnym momencie zaprezentował licznym turystom swoje nagie pośladki. Nie uszło to oczywiście ich uwadze, a zdjęcia Kanyego West w hmm… średnio korzystnej pozie obiegły internet. Niektórzy w całej sytuacji doszukiwali się nawet czynności seksualnych między raperem a jego żoną, jednak zdjęcia nie udowadniają niczego takiego. Okazuje się, że władzom Wenecji to, co zobaczyli do tej pory, w zupełności wystarcza.

Zgodnie z doniesieniami portalu „Daily Mail”, Kanye wraz ze swoją żoną dostali dożywotni zakaz korzystania z weneckich gondoli. Przedstawiciel firmy zarządzającej tym środkiem transportu wystosował oficjalne oświadczenie, w którym przyznał, że nie wiedział o całej sytuacji, dopóki nie zobaczył zdjęć. Gondolier przewożący Kanyego i Biankę był bowiem zbyt zajęty sterowaniem, by zobaczyć, co dzieje się za jego plecami. Niemniej raper i jego żona nie są już mile widziani w weneckich gondolach. Cóż, niezależnie od tego, co na gondoli robiła zakochana para, mamy nadzieję, że było warto. Druga okazja, by przepłynąć słynnymi weneckimi kanałami, już im się prawdopodobnie nie przydarzy.

Viralowe zdjęcie Kanyego Westa i Bianki Censori

Kanye West i jego żona dostali dożywotni zakaz korzystania z… weneckich gondoli. Wszystko przez viralowe zdjęcie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Miniskandal na gondoli Kanye West i Bianca Censori […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →