kadr z traileru serialu „Kim vs. Kanye: The Divorce”

Kanye West i Kim Kardashian w obiektywie. Serial dokumentalny o ich rozwodzie trafił do sieci


08 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na HBO Max trafi serial dokumentalny Kim vs. Kanye: The Divorce opowiadający o rozwodzie Kanyego Westa i Kim Kardashian.

Historia opowiedziana z dwóch perspektyw

Choć mianem procesu dekady został okrzyknięty rozwód Johnny’ego Deppa i Amber Heard, inna sprawa, którą żyli internauci na całym świecie był rozwód Kanyego Westa i Kim Kardashian. Odbywał się on jednak w dużo większym stopniu za zamkniętymi drzwiami i wiele rzeczy zostało pozostawione domysłom. Wychodzi jednak na to, że zarówno Kim jak i Kanye postanowili odsłonić nieco kulis sprawy. Na HBO Max trafi bowiem serial dokumentalny o ich sprawie rozwodowej. Choć teoretycznie jest to serial, składa się on zaledwie z dwóch odcinków. Jeden z nich opowiedziany jest z perspektywy bliskich Kim Kardashian, a drugi z perspektywy bliskich Kanyego Westa. Patrząc na trailer, który znajdziecie poniżej, w dokumencie zawarte będą także wypowiedzi osób pracujących w mediów, które przyglądały się tej sprawie.

Trailer serialu Kim vs. Kanye: The Divorce

Moda na dokumenty o rozwodach

Ktoś uszczypliwy powiedziałby, że nie ma obecnie lepszego sposobu na uzyskanie rozgłosu niż rozwód. Kanye West i Kim Kardashian, nie byli pierwsi z dokumentem o sprawie rozwodowej. Wspomnieni już wyżej Johnny Depp i Amber Heard zdecydowali się na nawet odważniejszy krok. Ich sprawa rozwodowa była streamowana na żywo przez cały czas jej trwania. Dość oczywistym finałem tej sytuacji jest nadchodzący serial dokumentalny, który nie tylko będzie skupiał się na samym rozwodzie, ale też na społecznym fenomenie, jakim się stała. Już 16 sierpnia Depp v. Heard, bo taki tytuł nosi serial, zadebiutuje on na platformie Netflix.

Na HBO Max trafi serial dokumentalny Kim vs. Kanye: The Divorce opowiadający o rozwodzie Kanyego Westa i Kim Kardashian. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Historia opowiedziana z dwóch perspektyw Choć […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →