kadr z klipu do utworu „KPOP”

Fani Travisa Scotta przyjechali do Gizy pomimo odwołanego koncertu i rozkręcili własną imprezę


01 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fani Travisa Scotta pojawili się o planowanej godzinie startu odwołanego koncertu pod piramidami w Gizie i zorganizowali własną imprezę. Rapera oczywiście na niej nie było.

Nie ma Travisa? Nie ma problemu

Oficjalna premiera Utopii w Gizie nie odbyła się. Ogromne zamieszanie związane z koncertem pod piramidami doprowadziło do przepychanek pomiędzy organizatorem a egipskim syndykatem muzyków, które oficjalnymi ogłoszeniami odwoływały i dementowały odwołanie koncertu… Ostatecznie zwycięsko z tej sytuacji wyszła egipska instytucja i koncert Travisa Scotta nie odbył się. Nie przeszkodziło to jednak fanom w rozkręceniu własnej imprezy w tym miejscu. Do sieci trafiło nagranie, na którym fani Travisa w dniu i miejscu planowanego odbywania się koncertu bawią się do puszczanej z głośnika muzyki rapera. Cóż, jak widać jeśli nie można dostać tego, czego się pragnie, pozostają jeszcze satysfakcjonujące półśrodki. Ciekawie czy w gronie fanów znalazł się tiktoker, który sprzedał dom, żeby polecieć do Gizy.

Nagranie fanów Travisa Scotta bawiących się pod piramidą w Gizie

Najbardziej oddany fan

Kryjący się na TikToku pod nickiem thatlookslikecj mężczyzna pochwalił się na swoim profilu kilka dni przed planowanym koncertem Travisa Scotta w Gizie odważną decyzją. Sprzedał dom, żeby móc wylecieć do Egiptu i zobaczyć premierowy koncert promujący płytę Utopia, który miał odbyć się pod piramidami. Właśnie, miał. Niedługo później organizator opublikował oświadczenie, w którym ogłosili odwołanie występu Travisa Scotta w Egipcie. Cóż, pozostaje jedynie współczuć oddanemu fanowi, choć trzeba przyznać, że patrząc na wcześniejsze plotki o możliwym odwołaniu występu i przepychanki Live Nation z syndykatem muzyków egipiskich, podjął dość ryzykowną decyzję.

Fani Travisa Scotta pojawili się o planowanej godzinie startu odwołanego koncertu pod piramidami w Gizie i zorganizowali własną imprezę. Rapera oczywiście na niej nie było. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →