Pharrell Williams stworzy serial dokumentalny dla Netflixa

Podziel się newsem:

Pharrell Williams połączył siły z Netflixem, czego efektem będzie serial dokumentalny Voices of Fire, przedstawiający poszukiwanie talentów w chórach gospel w jego rodzinnym mieście.

Pharrell Williams we współpracy z Netflixem nad nowym serialem

Pharrell Williams będzie producentem wykonawczym i wystąpi w serialu Netflixa, w którym pokaże starania swojego wujka Ezekiela Williamsa w zbudowaniu „jednego z najbardziej inspirujących chórów gospel na świecie” w rodzinnym mieście Hampton Roads w stanie Wirginia.

Premiera serialu Voices of Fire na Netflixie jeszcze w 2020 roku

Produkcja zatytułowana będzie Voices of Fire i zadebiutuje na platformie streamingowej jeszcze w 2020 roku. W komunikacie prasowym możemy przeczytać:

Wujek Pharrella i szanowany geniusz muzyczny w okolicy, biskup Ezekiel Williams i jego kluczowy zespół wpływowych liderów ewangelii wyruszą na Hampton Roads, aby znaleźć nieodkryty talent. Z przekonaniem, że różnorodne historie mogą nadać wspólnemu głosowi większego znaczenia, Biskup i jego zespół będą poszukiwać ludzi w każdym wieku, każdego pochodzenia etnicznego i różnej przeszłości

Pharrell Williams i Ezekiel Williams

Pharrell Williams to amerykański producent muzyczny, piosenkarz i raper. Współtworzył duet producencki The Neptunes oraz zespół N.E.R.D. Jego debiutancka solowa płyta In My Mind ukazała się w 2003 roku. Obecnie jego dyskografię zamyka album Girl z 2014 roku. Artysta ma na swoim koncie wiele muzycznych nagród. Był także dwukrotnie nominowany do Oscara – za piosenkę Happy z animacji Minionki rozrabiają i jako producent obrazu Ukryte działania.

Pharrell Williams – Happy

Pharrell Williams połączył siły z Netflixem, czego efektem będzie serial dokumentalny Voices of Fire, przedstawiający poszukiwanie talentów w chórach gospel w jego rodzinnym mieście. Pharrell Williams we współpracy z Netflixem nad nowym serialem Pharrell Williams będzie producentem wykonawczym i wystąpi w serialu Netflixa, w którym pokaże starania swojego wujka Ezekiela Williamsa w zbudowaniu „jednego z […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →