The Weeknd pojawił się w serialu animowanym „American Dad”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

The Weeknd pojawił się w jednym z odcinków popularnego amerykańskiego serialu animowanego. Sprawdźcie, jak wypadł w tej nietypowej roli.

Na początku kwietnia kanadyjski wokalista The Weeknd wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z współtwórcą serialu American DadJoelem Hurwitzem, informując, że 4 maja wyemitowany zostanie odcinek z jego udziałem. Kilka tygodniu później artysta pokazał, jak wygląda jego postać w wersji animowanej.

The Weeknd pojawił się w serialu „American Dad”

Odcinek zatytułowany A Starboy is Born miał premierę w poniedziałek, a wczoraj do sieci trafił utwór The Weeknd’s Dark Secret, który powstał na potrzeby produkcji. Posłuchajcie:

The Weeknd’s Dark Secret

American Dad do amerykański animowany serial telewizyjny autorstwa twórców Family Guy. Produkcja opowiada o życiu agenta CIA, przekonanego, że terroryści są wszędzie. Obecnie emitowany jest już 17. sezon.


Przypominamy, że niedawno (20 marca) ukazała się najnowsza płyta The WeekndAfter Hours. Krążek okazał się ogromnym sukcesem. Już w ciągu pierwszej doby liczba streamów przekroczyła 2 miliardy, co jest absolutnym rekordem. Wokalista zdominował wówczas również zestawienia prestiżowego magazynu Billboard. Więcej o albumie przeczytacie tutaj.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.