Major Lazer udostępniają remix hitu The Weeknd “Blinding Lights”


24 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Prawdziwy, wakacyjny przebój od Major Lazer! Producenckie trio opublikowało remix przeboju The Weeknd – Blinding Lights.

Major Lazer pracują nad nowym albumem

Major Lazer to elektroniczny projekt znanego producenta Diplo, który tworzy we współpracy z Jillionaire i Walshy Fire. Artyści nie próżnują podczas kwarantanny i intensywnie pracują nad swoim nowym albumem. W ostatnim czasie podzielili się kilkoma utworami, inspirowanymi gitarową stylistyką country, które zapowiadają nowe wydawnictwo grupy.

Major Lazer

Do ich ostatniego singla Lay Your Head On Me,w którym zaśpiewał Marcus Mumford z Mumford & Sons, powstał nawet wyjątkowy teledysk. Początkowo miało się w nim znaleźć wiele nagrać z drona, a całość miała być nagrana w profesjonalnym studio, czyli duża, profesjonalna produkcja. Ostatecznie jednak, w związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie, klip został nagrany przez ponad 200 artystów z całego świata w ich własnych domach.

Zobacz teledysk do nowego singla Major Lazer – Lay Your Head On Me

Kilka dni temu, podczas swojego live streamu A Very Lazer Sunday, Diplo zagrał remix przeboju jednego z najpopularniejszych kanadyjskich artystów. Producent wziął na swój warsztat hit Blinding Lights, pochodzący z najnowszego albumu The Weeknd, After Hours.

Artysta postanowił podzielić się z fanami swoją wersją tego hitu, która nabrała zupełnie nowego kolorytu. Remix Blinding Lights od Major Lazer to prawdziwy, wakacyjny przebój, utrzymany w stylistyce tanecznego reggaetonu. Posłuchajcie!

Prawdziwy, wakacyjny przebój od Major Lazer! Producenckie trio opublikowało remix przeboju The Weeknd – Blinding Lights. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Major Lazer pracują nad nowym […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →