Major Lazer udostępniają remix hitu The Weeknd „Blinding Lights”


24 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Prawdziwy, wakacyjny przebój od Major Lazer! Producenckie trio opublikowało remix przeboju The Weeknd – Blinding Lights.

Major Lazer pracują nad nowym albumem

Major Lazer to elektroniczny projekt znanego producenta Diplo, który tworzy we współpracy z Jillionaire i Walshy Fire. Artyści nie próżnują podczas kwarantanny i intensywnie pracują nad swoim nowym albumem. W ostatnim czasie podzielili się kilkoma utworami, inspirowanymi gitarową stylistyką country, które zapowiadają nowe wydawnictwo grupy.

Major Lazer

Do ich ostatniego singla Lay Your Head On Me,w którym zaśpiewał Marcus Mumford z Mumford & Sons, powstał nawet wyjątkowy teledysk. Początkowo miało się w nim znaleźć wiele nagrać z drona, a całość miała być nagrana w profesjonalnym studio, czyli duża, profesjonalna produkcja. Ostatecznie jednak, w związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie, klip został nagrany przez ponad 200 artystów z całego świata w ich własnych domach.

Zobacz teledysk do nowego singla Major Lazer – Lay Your Head On Me

Kilka dni temu, podczas swojego live streamu A Very Lazer Sunday, Diplo zagrał remix przeboju jednego z najpopularniejszych kanadyjskich artystów. Producent wziął na swój warsztat hit Blinding Lights, pochodzący z najnowszego albumu The Weeknd, After Hours.

Artysta postanowił podzielić się z fanami swoją wersją tego hitu, która nabrała zupełnie nowego kolorytu. Remix Blinding Lights od Major Lazer to prawdziwy, wakacyjny przebój, utrzymany w stylistyce tanecznego reggaetonu. Posłuchajcie!

Prawdziwy, wakacyjny przebój od Major Lazer! Producenckie trio opublikowało remix przeboju The Weeknd – Blinding Lights. Major Lazer pracują nad nowym albumem Major Lazer to elektroniczny projekt znanego producenta Diplo, który tworzy we współpracy z Jillionaire i Walshy Fire. Artyści nie próżnują podczas kwarantanny i intensywnie pracują nad swoim nowym albumem. W ostatnim czasie podzielili […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.