kadr z teledysku „HOW”

Białas i Lanek zamknęli trylogię. “In hajs we trust 3” wylądowało na streamingach


15 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dziś o północy na platformach streamingowych ukazała się trzecia część serii In hajs we trust. Tym razem Białas i Lanek zaserwowali słuchaczom Ostateczne rozliczenie.

Czas na Ostateczne rozliczenie

Trzecie In hajs we trust ujrzało światło dzienne w zeszłym tygodniu jako dodatek do EXTRAVAGANZY – solowego debiutu Lanka. Dopiero teraz materiał pojawił się na platformach streamingowych. Mixtape składa się z dziesięciu piosenek trwających niemal dwadzieścia pięć minut.

Zobacz: Kamil Lanek i Białas przygotowali Ostateczne rozliczenie. Wkrótce trzecia część In hajs we trust

W odróżnieniu od choćby drugiej części In hajs we trust na Ostatecznym rozliczeniu nie ma gościnnych występów. Podczas prac nad poprzednią odsłoną serii artyści zaprosili m.in. Bedoesa, Żabsona i Malika Montanę.

Białas & Lanek – In hajs we trust III: Ostateczne rozliczenie – tracklista albumu

  1. Las połówek
  2. Milion baniek
  3. DIOR
  4. Czerwone i czarne
  5. Money rain
  6. Poznaliśmy się we śnie
  7. Potrójny tulup
  8. Zły sen
  9. Ostatnia wieczerza
  10. Ostatni raz

Białas & Lanek – In hajs we trust III: Ostateczne rozliczenie – tracklista albumu

EXTRAVAGANZA zbiera żniwo

Najnowsza premiera spod szyldu SBM Label od tygodnia dostępna jest zarówno w sklepach w całej Polsce, jak i na streamingach. Od momentu premiery wokół albumu pojawił się szereg różnych opinii. Część z odbiorców zarzuciło Lankowi, że stylistycznie jego solowy materiał zbyt mocno przypomina ostatnie poczynania Kanyego Westa.

Tuż przed dzisiejszą streamingową premierą na YouTube SBM Label ukazało się krótkie wideo z imprezy premierowej EXTRAVAGANZY. Na dwuminutowym klipie autorstwa Damiana Stęporowskiego widzimy, co działo się podczas zamkniętego wydarzenia. Wśród gości znaleźli się choćby Kinny Zimmer oraz Sokół.

TAK ŚWIĘTOWALIŚMY PREMIERĘ EXTRAVAGANZY KAMILA LANKA – oficjalna relacja

Dziś o północy na platformach streamingowych ukazała się trzecia część serii In hajs we trust. Tym razem Białas i Lanek zaserwowali słuchaczom Ostateczne rozliczenie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →