okładka albumu

Kamil Lanek i Białas przygotowali “Ostateczne rozliczenie”. Wkrótce trzecia część “In hajs we trust”


14 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SBM Label podał informację, że Białas i Lanek ponownie łączą siły w ramach serii In hajs we trust. Mixtape nosi podtytuł Ostateczne rozliczenie i będzie dołączany do solowej płyty Lanka.

Białas i Lanek szykują Ostateczne rozliczenie

Duet Białas/Lanek powraca z serią In hajs we trust po blisko czterech latach. Warszawska wytwórnia podaje, że album będzie dołączany do nadchodzącej solowej płyty Lanka zatytułowanej EXTRAVAGANZA. Razem z ogłoszeniem projektu SBM Label podzielił się również tracklistą oraz okładką wydawnictwa.

Zobacz: NOBOCOTO obchodzi 15 lat działalności. Solar i Białas wspominają początki studia

Nadchodząca premiera solowego albumu Kamila Lanka to idealny moment na powrót duetu Białas & Lanek. Składający się z 10 utworów mixtape In hajs we trust 3: Ostateczne rozliczenie, którego okładkę możecie zobaczyć poniżej, będzie dołączany do preorderowych zamówień EXTRAVAGANZY

– informuje label.

Białas & Lanek – In hajs we trust III: Ostateczne rozliczenie – tracklista

  1. Las połówek
  2. Milion baniek
  3. DIOR
  4. Czerwone i czarne
  5. Money rain
  6. Poznaliśmy się we śnie
  7. Potrójny tulup
  8. Zły sen
  9. Ostatnia wieczerza
  10. Ostatni raz
białas lanek in hajs we trust sbm label
okładka albumu In hajs we trust III: Ostateczne rozliczenie, SBM Label 2022

Lanek wydaje solowy debiut

Wieści o solowym debiucie wydawniczym Lanka rozeszły się na początku marca. Wówczas na kanale SBM Label ukazał się singiel Powiemy ci to w twarz z gościnnym udziałem Kinny’ego Zimmera. Premierę krążka zaplanowano na piątek 8 kwietnia. W sieci dostępna jest już tracklista oraz okładka, której autorem jest Barłomiej Chwilczyński. Poligrafię całego albumu wykonał Tomasz Kudlak.

Zobacz: Lanek prezentuje pierwszy singiel i preorder solowego debiutu

Wraz z Wiatrem wielkich zmian w karierze Lanka rozpoczął się nowy etap. Znany do tej pory głównie ze światowej klasy produkcji, Kamil Lanek zaprezentował solowy singiel, który zanotował milionowe wyświetlenia i przygotował grunt pod jego nadchodzący album.  Po ponad roku prac nareszcie może przedstawić swoje najnowsze dzieło zatytułowane EXTRAVAGANZA. Płyta składa się z czternastu utworów, na których wokalnie udzielił się nie tylko Kamil, ale również wyjątkowi goście.

– podaje wytwórnia.

Lanek – EXTRAVAGANZA – tracklista albumu

0. 4/2021
1. EXTRAVAGANZA
2. POWIEMY CI TO W TWARZ feat. Kinny Zimmer
3. BAKTERIA
4. AFRYKA
5. 5K
6. NOWY ŚWIAT
7. ŚWIĘCI SĄ NIESPRAWIEDLIWI
8. ZEMSTA DZIKUSA
9. UPIÓR
10. MILION GWIAZD
11. CUDI
12. GŁOŚNO JAK STU
13. OBOK TY

Lanek prezentuje pierwszy singiel i preorder solowego debiutu
okładka albumu EXTRAVAGANZA, SBM Label 2022

SBM Label podał informację, że Białas i Lanek ponownie łączą siły w ramach serii In hajs we trust. Mixtape nosi podtytuł Ostateczne rozliczenie i będzie dołączany do solowej płyty Lanka. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →