fot. Samir Hussein/WireImage

Na koronie cierniowej, którą nosił Kendrick Lamar, były tysiące prawdziwych diamentów


28 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kendrick Lamar na swoim ostatnim występie w Glastonbury miał na głowie koronę cierniową. Teraz okazało się, że była ona niezwykle kosztowna. Sprawdź!

Ile diamentów było na koronie cierniowej Kendricka Lamara?

Magazyn Vogue podaje, że koronę cierniową Kendricka projektował sam artysta wraz ze swoim menedżerem, Dave’em Free, we współpracy z Tiffany & Co. Prace nad ozdobą głowy trwały 10 miesięcy. Znalazło się na niej aż 8 tys. prawdziwych diamentów o masie 137 karatów. Ważyły około 200 gramów.

Kendrick Lamar reprezentuje artyzm, często ryzykowną kreatywność oraz nieustającą innowację, któreż to także definiowały markę Tiffany & Co od blisko dwóch wieków. Jesteśmy dumni i niesamowicie podekscytowani faktem współpracy z wizjonerem takim jak Kendrick przy realizacji jego wizji na tę koronę

– powiedziała Alexandre Arnault, wiceprezydentka wykonawcza oraz szefowa komunikacji Tiffany & Co.

Ostatnie ruchy rapera

Kendrick Lamar był ostatnio jednym z headlinerów festiwalu w Glastonbury. Podczas swojego koncertu pokazał, że jak zwykle nie jest obojętny na bieżącą sytuację polityczną. Niedawno w Stanach władze podjęły decyzję o uchyleniu wyroku w sprawie Roe vs. Wade z 1973 roku, który gwarantował wszystkim Amerykankom konstytucyjne prawo do aborcji. Kendrick porównał amerykańskie kobiety do Jezusa, na którego wydano wyrok.

W imieniu swoim i mojej ekipy chcę podziękować każdemu z was osobna. Uważam, że wszyscy jesteśmy rodziną. To dla mnie naprawdę dużo znaczy. Spoglądam w tłum i widzę ludzi o różnych wyznaniach czy kolorach skóry. Mam na głowie koronę cierniową. Wydali wyrok na Jezusa, tak jak i na was.

– powiedział artysta

Jeszcze wcześniej raper z Compton wystąpił podczas paryskiego Fashion Weeku. Wykonał na żywo utwory SaviorRich SpiritCount Me Out i N95.

kendrick lamar
Kendrick Lamar, fot. Kevin Mazur/Getty Images

Przeczytaj także: Kendrick Lamar wyjechał do Ghany. Wkrótce zobaczymy dokument z jego podróży

Kendrick Lamar na swoim ostatnim występie w Glastonbury miał na głowie koronę cierniową. Teraz okazało się, że była ona niezwykle kosztowna. Sprawdź! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →