kadr z nagrania Paris Fashion Week na YouTube Louis Vuitton

Kendrick Lamar zagrał na pokazie mody w trakcie Paris Fashion Week


27 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kendrick Lamar pojawił się na pokazie mody podczas Paris Fashion Week. Artysta złożył hołd nieodżałowanemu Virgilowi Ablohowi i wykonał cztery nowe piosenki. Sprawdź szczegóły!

Kendrick Lamar nawija ze swojego miejsca na widowni i upamiętnia Virgila Abloha

Kendrick Lamar zagrał na paryskim Fashion Weeku utwory SaviorRich SpiritCount Me Out i N95. Trzy spośród nich zostały przez niego wykonane na żywo po raz pierwszy. Artysta rapował na siedząco z pierwszego rzędu publiczności. Miał na sobie koronę cierniową oraz garnitur projektu Louis Vuitton. Gdy przyszła kolej na kawałek N95, Kendrick skandował hasło long live Virgil na bicie utworu. Nie był to pierwszy raz, gdy amerykańskie środowisko hip-hopowe upamiętnia zmarłego projektanta mody i muzyka. Wcześniej hołd oddał mu m.in. Kanye West.

Livestream z eventu obejrzycie poniżej. Występ Lamara zaczyna się w 12 minucie.

Louis Vuitton Men’s Spring-Summer 2023 Show | LOUIS VUITTON

Ostatnie ruchy Kendricka

Raper ostatni tydzień spędził we Francji. W poniedziałkową noc zagrał swój koncert w Cannes. Później przeniósł się do Włoch, gdzie wystąpił na Milano Summer Festival. W najbliższy weekend będzie headlinował Glastonbury Festival razem z Billie Eilish i Paulem McCartneyem.

Wcześniej artysta udał się w podróż do Ghany, gdzie we współpracy z platformą Spotify tworzył specjalny film dokumentalny. Dokładna data ukazania się projektu nie jest jeszcze znana.

Jego ostatnia płyta, Mr. Morale And The Big Steppers, zadebiutowała na rynku w maju 2022. Było to pierwsze wydawnictwo Lamara po pięcioletniej przerwie. Z naszą opinią na temat krążka zapoznacie się w tym miejscu.

Kendrick Lamar zagrał na pokazie mody w trakcie Paris Fashion Week
Kendrick Lamar, fot. Larry Busacca/Getty Images

Przeczytaj także: Kendrick Lamar i brzmienia Florence + the Machine w jednym kawałku

Kendrick Lamar pojawił się na pokazie mody podczas Paris Fashion Week. Artysta złożył hołd nieodżałowanemu Virgilowi Ablohowi i wykonał cztery nowe piosenki. Sprawdź szczegóły! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kendrick […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →