Kevin Mazur/Getty Images

“good kid, m.A.A.d city” Kendricka pobija kolejne rekordy słuchalności po 10 latach od premiery


01 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Billboard Charts podzieliło się nowym zestawieniem, zgodnie z którym album good kid, m.A.A.d city Kendricka Lamara spędził aż 500 tygodni na liście Billboard 200. Stał się tym samym drugą hip-hopową płytą w historii, której się to udało. Sprawdź szczegóły.

Kendrick Lamar – good kid, m.A.A.d city – co mówią liczby?

Popularność GKMC nie spada mimo upływu lat, a wręcz rośnie. Po album sięgają kolejne pokolenia słuchaczy, co udowadniają statystyki słuchalności. Przypominamy, że płyta w roku swojego wydania była nominowana do nagrody Grammy w aż pięciu kategoriach. Sama w sobie stanowiła też trampolinę dla kariery Lamara – to po jej wydaniu stał się jednym z najpopularniejszych hip-hopowych artystów na świecie.

Kendrick Lamar – good kid, m.A.A.d city – odsłuch albumu

Ostatnie ruchy Kendricka

13 maja zadebiutowało na rynku nowe wydawnictwo LamaraMr. Morale & The Big Steppers. Z naszą opinią o tym krążku zapoznacie się tutaj. Pierwszym teledyskiem promującym ten album był obrazek do kawałka N95. W planach jest także klip do utworu We Cry Together. Raper zapowiedział trasę koncertową promującą swój najnowszy materiał. W ramach The Big Steppers Tour odwiedzi m.in. Amsterdam, Berlin, Hamburg, Paryż, Sztokholm oraz Pragę.

Przeczytaj także: Kanye West z nową gościnką. Raper z Chicago odwdzięczył się za występ innego rapera na obu częściach Dondy

kendrick lamar
Kendrick Lamar, fot. Larry Busacca/Getty Images

Billboard Charts podzieliło się nowym zestawieniem, zgodnie z którym album good kid, m.A.A.d city Kendricka Lamara spędził aż 500 tygodni na liście Billboard 200. Stał się tym samym drugą hip-hopową płytą w historii, której się to udało. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →