Kevin Mazur/Getty Images

„good kid, m.A.A.d city” Kendricka pobija kolejne rekordy słuchalności po 10 latach od premiery


01 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Billboard Charts podzieliło się nowym zestawieniem, zgodnie z którym album good kid, m.A.A.d city Kendricka Lamara spędził aż 500 tygodni na liście Billboard 200. Stał się tym samym drugą hip-hopową płytą w historii, której się to udało. Sprawdź szczegóły.

Kendrick Lamar – good kid, m.A.A.d city – co mówią liczby?

Popularność GKMC nie spada mimo upływu lat, a wręcz rośnie. Po album sięgają kolejne pokolenia słuchaczy, co udowadniają statystyki słuchalności. Przypominamy, że płyta w roku swojego wydania była nominowana do nagrody Grammy w aż pięciu kategoriach. Sama w sobie stanowiła też trampolinę dla kariery Lamara – to po jej wydaniu stał się jednym z najpopularniejszych hip-hopowych artystów na świecie.

Kendrick Lamar – good kid, m.A.A.d city – odsłuch albumu

Ostatnie ruchy Kendricka

13 maja zadebiutowało na rynku nowe wydawnictwo LamaraMr. Morale & The Big Steppers. Z naszą opinią o tym krążku zapoznacie się tutaj. Pierwszym teledyskiem promującym ten album był obrazek do kawałka N95. W planach jest także klip do utworu We Cry Together. Raper zapowiedział trasę koncertową promującą swój najnowszy materiał. W ramach The Big Steppers Tour odwiedzi m.in. Amsterdam, Berlin, Hamburg, Paryż, Sztokholm oraz Pragę.

Przeczytaj także: Kanye West z nową gościnką. Raper z Chicago odwdzięczył się za występ innego rapera na obu częściach Dondy

kendrick lamar
Kendrick Lamar, fot. Larry Busacca/Getty Images

Billboard Charts podzieliło się nowym zestawieniem, zgodnie z którym album good kid, m.A.A.d city Kendricka Lamara spędził aż 500 tygodni na liście Billboard 200. Stał się tym samym drugą hip-hopową płytą w historii, której się to udało. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →