kadr z „kowboje na żywo”

Członkowie 2115 prawie już nie czują płuc. Nowy singiel z mixtape’u dostępny


20 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mixtape od 2115 jest coraz bliżej. W sieci ukazał się singiel BRUCE, w którym wystąpili White, Kuqe i Flexxy.

2115 mają zioło, które kopie jak Bruce Wayne albo Bruce Lee

Dziś o północy w serwisach streamingowych pojawił się kolejny utwór zwiastujący mixtape od 2115. Według Spotify za produkcję singla BRUCE odpowiedzialni są Cozy, Duce oraz Nukibeats. Tym razem w piosence wystąpili jedynie Flexxy 2115, Kuqe oraz White. Po 14:00 na YouTube ukazał się również teledysk nakręcony w Stanach Zjednoczonych. Reżyserem klipu jest Jan Dybus, który odpowiada również za wideo do Bedoesiary.

2115 – BRUCE

Zobacz: Zawodnicy 2115 podbili saloon na Dzikim Zachodzie, by nakręcić tam teledysk

Projekt, nad którym pracuje grupa, jest jednocześnie materiałem inauguracyjnym działalność 2115 jako wytwórni. Do tej pory mixtape promują dwa single, tj. WIĘCEJ DYMU i BEDOESIARA, do których klipy obejrzano łącznie ponad trzynaście milionów razy. Bedoes wraz z przyjaciółmi publikują specjalne vlogi. Do tej pory ukazały się trzy odcinki z podróży po USA. Raperzy pokazali w nich m.in. prace nad teledyskiem do BRUCE’A oraz spotkanie z Pressą i realizatorem dźwięku, który działał razem z Kendrickiem Lamarem.

Bedoes i White zagrają na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W pierwszej połowie sierpnia, dokładnie między 11. a 13. dniem miesiąca, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

Mixtape od 2115 jest coraz bliżej. W sieci ukazał się singiel BRUCE, w którym wystąpili White, Kuqe i Flexxy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins 2115 mają zioło, które kopie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →